Výklad karet na týden 5. – 11. 8. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Jak se máte? My zítra opouštíme náš byteček a klíče předáváme stavbě. Zpět se vrátíme za dva týdny. No ale dnes se společně podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 5. do 11. 8. 2019. 

Ego – Na začátku týdne si dejte pozor na falešný pocit uvíznutí v pasti. Andělé chtějí, abyste si uvědomili, že tento pocit a negativní myšlenky založené na strachu jsou nepravdivé! Tyto pocity jsou založené na Vaší úzkosti. Zamyslete se, jestli nejste příliš zaměřeni na materiální věci. Předejte svou situaci andělům a plně jim důvěřujte. Také se na situaci podívejte z pozitivnějšího pohledu. Vše je v pořádku a jde to tak, jak to jít má. Na začátku týdne Vás bude provázet archanděl Jofiel, který Vás povzbudí v tom, jaké o sobě máte mínění, jak se v životě cítíte a pomáhá prožívat krásné pocity v životě.

Eso Země – Uprostřed týdne se můžete těšit na hojnost v oblasti materiální i emocionální. V práci se Vám bude dařit. Váš osobní projekt se začně rozjíždět správným směrem. Pokud podnikáte, můžete se těšit na úspěch. Čeká Vás podepisování důležitých dokumentů či smluv. Nemusíte se bát, protože toto rozhodnutí posune Váš život o kus dál k pozitivní budoucnosti.

Rytíř Země – Na konci týdne bude potřeba ještě máknout a rozdělané věci a projekty dodělat. Ctěte své závazky a buďte pečliví a zodpovědní. Plánovací fáze je za Vámi a nyní je čas pokračovat v realizaci. Nezapomeňte se obracet na svého strážného anděla, protože Vám chce pomoci a zahrnout Vás Láskou.

Tento týden bude přínosný a krásný. Nezapomeňte odhodit strach. Chápu, že je to těžké, také s tím někdy bojuji, ale vím, že právě strach nás dokáže pěkně a nesmyslně držet zpátky. Pokud jste si ještě nečetli Horoskop pro měsíc SRPEN 2019, tak se můžete mrknout zde. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na