Výklad karet na týden 5. – 11. 4. 2021

Přeji Vám poklidné a veselé Velikonoce! Zima se s námi ještě loučí, ale už na nás mává jaro a můžeme cítit tu novou energii, která k nám proudí! 🙂 Na téma Velikonoc vznikly také články, tak pokud byste si je chtěli přečíst, níže bude výčet všech existujících článků. Teď se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 5. do 11. 4. 2021.

Smrt – Vy, kteří karty znáte nebo aspoň více sledujete výklady, víte, že se není čeho děsit. 🙂 Ano, něco starého končí, aby ale mohlo něco nového začít. Nebude to období přemýšlení co změnit nebo jak to změnit. Bude to období akce. Něco může skončit a začít v oblasti domova (změna seskupení, stěhování, rekonstrukce), práce (změna celková nebo ukončení nefunkčního postupu), vztazích partnerských, rodinných či přátelských (ukončení, odloučení a až nadejde správný čas, tak uzdravení), ale také v oblasti osobní, duchovní. Nicméně je to období prudké změny, končí určitá fáze našeho života a různé situace.

Archanděl Azrael

V tomto období nad námi bude držet ochranná křídla archanděl Azrael, který nás léčí a konejší naše srdce, když změny a ztráty vyvolají smutek. Když si ho k sobě zavoláte na pomoc, dokáže Vám pomoci nebojácně se pohnout kupředu a opustit minulost.

Vůz – Uprostřed týdne se můžete těšit na úspěch. Uzavřete dobrý obchod či nabídku a budete plní odhodlání využít novou energii a příležitosti. Bude zapotřebí udržet si svou sebekázeň i vůli, protože padne důležité rozhodnutí, které Vám pomůže ve Vaší cestě. Během ní můžete plně uchopit Váš potenciál, nadání, odhodlání a učit se novým věcem. Vůz je symbolem pohybu kupředu po důležité cestě.

Archanděl Metatron

Archanděl Metatron zvyšuje motivaci a energii lidí tak, aby naplnili své priority, proto si ho k soběv tomto období neváhejte zavolat a požádat jej o pomoc.

Devítka mečů – Koncem týdne se pokuste vyvarovat se negativním a na strachu založeným myšlenkám. Možná na svých bedrech táhnete příliš věcí, které Vás trápí a Vy se strachujete. Pokuste si uvědomit, jestli jsou tyto věci významné nebo bezvýznamné. Pokud jste si prošli závažnou nebo déletrvající nemocí či nějakou formou šoku, můžete nyní cítit únavu nebo úzkost. Naštěstí tato karta ukazuje, že je tento stav jen dočasný a vyléčí se. Pozor si dávejte na přetížení, jak fyzické, tak duševní. Buďte k sobě laskaví a pečujte o sebe.

Přikládám ještě odkazy k tomuto období, jak jsem slíbila na začátku. 🙂

Ostara – jarní rovnodennost, Vítáme Velikonoce, Jarní očista & příprava na jaro.

Přeji Vám krásné, veselé Velikonoce a užijte si nadcházející jaro plnými doušky! 🙂 Brzy se také můžete těšit na Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc DUBEN 2021.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments