Výklad karet na týden 4. – 10. 4. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné pondělní! Ještě jednou připomínám, že prozatím stále neprovádím měsíční horoskopy. Ovšem dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro tento týden od 4. do 10. dubna 2022. V dnešním výkladu pro tento týden nám andělé vyhodili dodatkovou kartu, takže si dnes vyložíme celkem 4 karty.

týdenní výklad

Osmička pentaklů

Na začátku týdne budete své povinnosti brát vážně a budete velice pracovití, spolehliví a oddaní své práci či projektu. Bude to vhodné období pro vzdělávání či získávání kvalifikace a prohloubí se také Vaše povahové vlastnosti, co se týče pracovitosti a odpovědnosti. V závislosti na Vašem úsilí či rozhodnutí dojde ke změně Vaší finanční situace k lepšímu, protože peníze jsou na cestě. Pokud se Vám naskytne příležitost získat nové dovednosti – určitě neváhejte a běžte do ní. Je také možné, že budete zvažovat změnu své kariéry nebo se budete snažit o povýšení. Ve Vašich projektech u Vás bude vítězit logický a poctivý přístup.

Dvojka mečů

Uprostřed týdne se pokuste zklidnit, ztišit se a zaposlouchat se do svého vnitřního hlasu – své intuice. Je možné, že stanete před rozhodnutím, proto nebuďte ukvapení a pečlivě promyslete co chcete než začnete jednat. Vyhodnoťte všechny aspekty, které jsou k dispozici. Budete se chtít na chvíli stáhnout a ochránit se před konfliktem, kterému ale stejně nemusíte utéct. Ničeho se ale nebojte a ve chvíli, kdy se do jakéhokoliv konfliktu dostanete, stůjte si za svým názorem a přesvědčením a nebojte se říct, co si myslíte. Když se rozhodnete před tímto problémem utéct nebo se mu vyhnout, bude se k Vám jako bumerang neustále vracet. Pozor by si měli dát také lidé, kteří sdílí vztah s člověkem, který je do nich daleko (např. bydlí v jiném městě,…). Podporu ale najdete u svých blízkých přátel či rodiny

Slunce

Tato karta je jednou z nejpříznivějších karet Velké arkány. Přináší úspěch a dosažení cílů, takže pokud jste zažívali těžké období, Váš život se nyní zlepší ve všech ohledech. Budete mít také více energie, a pokud jste Vy nebo někdo ve Vašem blízkém okolí trpěli nějakými zdravotními problémy, můžete se těšit na zotavení. Budete mít dostatek energie a kreativity pro Vaše projekty, na kterých děláte nebo teprve začnete dělat. Dařit se Vám bude také v oblasti vztahů a tvůrčích činností. Můžete se těšit na příjemný čas strávený s přáteli a rodinou, a můžete se shledat také se starým přítelem, partnerem nebo členem rodiny. Můžete se těšit na období bez starostí, plné kreativity a můžete si užít své vnitřní dítě ve Vás. Ve svém domově se můžete cítit dobře, bezpečně a je také možné, že do Vašeho domova přijde dítě. Vaše vztahy budou růst a budete si užívat každou společnou minutku. V oblasti práce se můžete těšit na úspěch a také po finanční stránce budete stabilizovaní.

Archanděl Uriel

Na konci týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Uriel, který pomáhá s psychikou, zaměřením a soustředěním. Pomůže Vám podnítit Vaše nové myšlenky, řešení a zesiluje důvěru ve Vaší inteligenci a moudrost.

Královna pentaklů

Můžete se těšit na období plné podpory, moudrosti a dobrého hospodaření s penězi. Také tato karta zvěstuje manželství či pár, který přijde k penězům. Čeká Vás příznivé období pro pevné zdraví, smyslný sexuální život, plodnost a děti. Celkově v tomto týdnu bude vládnout mateřská energie, její instinkt a milující moudrost. Budete pečovat o Vaši domácnost a celkově rodinný krb.

Přeji Vám Světýlka tedy krásný týden a využijte každého hezkého dne k tomu, abyste vyrazili ven do přírody a dobili se novou, svěží energií přírody.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments