Výklad karet na týden 4. – 10. 5. 2020

Přeji Vám krásný začátek týdne! 🙂 Hned na úvod se Vám chci omluvit, že video Čarodějnický speciál nevyšel 30. dubna tak, jak jsem slíbila, ale vyskytla se velká technická chyba – nejede mi zrenderovat video (uložit jeho úpravu a vytvořit z něj samostatné video ke zveřejnění). S tímto problémem se peru od 29. dubna. Nicméně video určitě vyjde, jen co se mi ho podaří zrenderovat. No, teď se spolu ale podíváme na to, co nás čeká tento týden a co nám vzkazují andělé od 4. do 10. května 2020.

Osmička mečů – Na začátku týdne si uvědomíte, že nemusíte setrvávat v této situaci, kde nejste spokojení a necítíte se komfortně. Pokud máte pocit, že není jiná možnost či cesty ven, pokuste se na celou situaci podívat v klidu znovu, protože existuje mnoho možností, jak z toho ven. To jen strach a nejistota Vás může držet zpět. K tomu bude zapotřebí, abyste si byli jistější sami sebou a svými schopnostmi. Věřte si a udržujte své myšlenky pozitivní, protože myšlenka je velice silná a dokáže ovlivnit náš život.

Císařovna – Vaše kreativita bude na vysoké úrovni a Vaše pracovitost Vám přinese odměny. Vše, o co budete s láskou pečovat, bude vzkvétat. Můžete se těšit na spokojený vztah, děti, bohatou kreativitu a jiné. Také je zde možnost otěhotnění, takže pokud se snažíte o miminko, tato část týdne k Vám bude hodně pozitivně nakloněna. Své tvůrčí schopnosti můžete upotřebit ve své práci, výchově dětí či k ozvláštnění Vaše partnerského vztahu. Také nezapomeňte pečovat o sebe – jděte na procházku, zacvičte si a udělejte si doma wellness, protože k tomu, abyste mohli pečovat o druhé, musíte být spokojeni a opečováváni také Vy. 

Archanděl Gabriel

V této části týdne nad Vámi bude bdít archanděl Gabriel, který inspiruje Vaši kreativitu a dá Vám odvahu a příležitosti k jejich vyjádření.

Mág – Na konci týdne přijde ten správný čas k tomu, abyste zrealizovali své projekty, které jste připravovali nebo nad kterými jste přemýšleli, zda je vhodné je zveřejnit či zrealizovat. V tuto chvíli zanechte veškeré pochybnosti, které tento Váš projekt obklopovaly, daleko za sebou! Čím více máte sebevědomí, tím více úspěchu zažijete. Zavolejte si na pomoc anděly, aby Vám pomohli zvýšit Vaši vnitřní sílu. Pokud budete pociťovat, že nejste připraveni, věřte, že jste připraveni více než si myslíte. Vaše zkušenosti Vás připravily dokonale pro tuto příležitost a není nutné dál otálet. 

Archanděl Raziel

Také zde Vás bude provázet archanděl Raziel, který je jako kouzelník. Pomůže Vám urychlit cestu zhmotnění, takže si budete moci vychutnat úspěch rychleji než jste očekávali. Požádejte ho o pomoc.

Tak to by bylo k tomuto kouzelnému týdnu. Opatrujte se a nebojte se vdechnout život svým snům! 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments