Výklad karet na týden 4. – 10. 2. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění! Doufám, že odpočíváte, nabíráte sílu a energii na nadcházející týden. Ať už byl minulý týden pro některé z Vás jakkoliv těžký, všechny překážky se dějí z nějakého důvodu. Posilují nás a posouvají vpřed. Teď se ale společně podíváme na to, co nás čeká tento týden od 4. do 10. 2. 2019.

Páže Vzduchu – Na začátku týdne dostanete podnětné informace, které budou potřebné k dalším krokům. Nezalekněte se zpoždění nebo pozdržení Vašich plánů, které jste měli v plánu. Vše je tak, jak má být. Je možné, že se dozvíte pravdu, která bude pronesená bez taktu. Ale netrapte se tím. Zamyslete se, proč se to děje, co Vám to má dát – podívejte se na to z různých úhlů pohledu. Ten správný poznáte – budete vědět, že je to on.

Svět – Uprostřed týdne Vás bude ochraňovat Archanděl Michael. Nebojte se ho zavolat k sobě ve chvíli, kdy máte strach, potřebujete ochránit, dodat odvahu nebo sílu. Můžete se těšit na dobrou práci a odměnu za vykonanou dobrou práci. Čeká Vás radost, spokojenost a vděčnost.

Jednota – Na konci týdne se střetnete s tradičními názory či metody. Nikdo nechce, abyste je přijaly za své, ale pozastavte se nad nimi a zamyslete se, jestli pro Vás nemají nějaké poselství. Pokud řešíte obtížnou životní situaci, nebojte se vyhledat odbornou pomoc profesionála nebo podobně smýšlející lidi. Bude Vás provázet Archanděl Sandalfon, který je moudrým poutníkem a bdí nad duchovními organizacemi, duchovními lidmi a předává moudré poselství.

Doufám, že bude pro Vás tento týden poučný a poklidný. Ať se děje cokoliv, má to svůj důvod. Jen si na ten důvod musíme přijít sami…. Ale zvládnete všechno, co si jen usmyslíte.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na