Výklad karet na týden 4. – 10. 11. 2019

Přeji Vám krásný den! Přichází nový týden a s ním taky další výklad. Tentokrát z jiného balíčku tarotových karet – Soul Cards. Než se tyto karty ke mě dostaly, musely urazit dlouhou cestu s komplikacemi, které se ovšem lehce vyřešily. Na rozbalení těchto karet a jejich představení se můžete podívat ZDE (pokud Vás to bude zajímat). 🙂 No ale teď se pojďme podívat na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 4. do 10. 11. 2019. Hned na úvod se karty představily tak, že nám seslaly 3 karty z Velké arkány, jdoucí za sebou. Jste zvědaví? Ja taky! 

Hvězda – Na začátku týdne Vás čeká velké štěstí! Tato karta je celkově šťastná a její existence ve výkladu značí, že štěstí nám jde naproti. Takže se můžeme uvolnit a plnit si své sny a plány. Důvěřujte svým snům a do budoucnosti můžete hledět s optimismem, takže můžete tvořit dlouhodobé plány. Právě nyní je ten vhodný čas k tomu, abyste si uvědomili, jaký život chcete žít a podniknout k tomu patřičné kroky. Důvěřujte své intuici, protože bude jasná a přesná. Komunikujte s archandělem Jofielem, který při Vás bude v tomto období stát a pomůže Vám radovat se z toho, co jste dokázali a udrží Vaše myšlenky optimistické vůči budoucnosti. 

Měsíc – Tak, jako po dni přijde noc, tak každý z nás zažívá časy, kdy se bojí nebo je ve svých činech nejistý. Ovšem je to zdání. Je to strach a nejistota, která nás brzdí a vkládá tyto myšlenky do našich životů. Nepřestávejte důvěřovat své intuici a psychickým schopnostem. Budou čím dál víc růst. Využijte toto období k tomu, že se zaměříte do svého nitra a zjistíte, odkud pramení ta nejistota a strach? Také se zaměřte na odstranění veškerých bloků z minulosti. Odstraňte ze svého života to, co Vám již neslouží a nepřináší radost. Zavolejte si na pomoc archanděla Haniela, který Vám pomůže v rozvoji, důvěře a řízením se vlastní intuicí. 

Slunce – Na konci týdne bude nádherné období pokračovat. Uspějete způsobem, jaký se Vám mohl předtím zdát nemožný. Úsilí, se kterým se vrháte do svých snů a projektů, bude obdařeno hojností a úspěchem! Letí k Vám také skvělé nové nápady, proto důvěřujte své intuici a sami sobě. Udržujte své myšlenky šťastné. Práce, kterou jste udělali, sebou nese velké životní kroky vedoucí ke změně. Buďte ale v klidu, jste na správné cestě! Tady komunikujte s archandělem Urielem, který podnítí Vaše nové myšlenky a řešení a zesílí Vaši důvěru ve Vás samých. 

Je nutno říci, že andělé nám pro tento týden vyhodily velice silné karty a tento týden bude nádherný, plný nových nápadů, optimistických myšlenek a hlavně transformace, které se ovšem někteří můžou zaleknout. Nicméně je důležité se zastavit a začít chápat, co se děje, proč se to děje a hlavně sami sobě důvěřovat. Nezapomeňte, že se blíží konec roku – ne toho kalendářního, který končí 31. 12., ale toho skutečného, který končí na přelomu únor/březen. Takže veškeré zpoždění budou pryč a bude zapotřebí dořešit vše, čemu jsme se celý rok vyhýbali nebo báli. Odhoďte strach a s odhodláním do toho! 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na