Výklad karet na týden 31. 12. 2018 – 6. 1. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění. Blíží se nám další týden a spolu s ním nový měsíc a Nový rok. No a jak to už bývá, přichází čas na další výklad nejen na týden, ale taky na měsíc leden. No ale pěkně popořádku. Teď se společně podíváme na to, co nás čeká v týdnu od 31. 12. 2018 do 6. 1. 2019.

Poustevník – Na začátku týdne nastane čas, kdy dostanete možnost poznat lépe zase sami sebe, ujasnit si své priority, sny, cíle a také kroky, které byste měli učinit, aby se Vám vše vyplnilo. Komunikujte s archandělem Razielem, který Vám pomůže s odpovědí na Vaše otázky týkající se Vašeho duchovního učení a sebepoznání.

Pětka Ohně – Uprostřed týdne si dávejte pozor na protichůdné cíle a detaily a to ať už ze strany druhých nebo Vás samých. Můžou na povrch vyplavat nepříjemné detaily, které jste do této chvíle přehlíželi nebo je vidět nechtěli. Dávejte si pozor na možné konflikty s ostatními. Nezapomeňte, že konfliktem toho moc nevyřešíte.

Eso Vody – Na konci týdne bude čas na lásku a to ať lásku mezi partnery, rodinou, přáteli nebo milenci. Láska má mnoho podob. Také bude nejvhodnější doba ke vzkříšení vztahu – jakéhokoliv. Důvěřujte své intuici, vše je tak, jak má být. Duchovní růst i nový domov je možný pro ty, kteří hledají.

Nezapomeňte, že je konec roku, a i když podle přírody končí rok na přelomu měsíce únor/březen, vše co se nedořešilo nebo čekalo na vyřešení, se náhle posouvá vpřed, vyplouvá na povrch a vyžaduje to naši okamžitou reakci. Nezavírejte před tím oči. Místo toho se pořádně nadechněte a hned to vše řešte. Pokud to neuděláte Vy sami, začne se to řešit samo bez Vás a Vy s tím budete mít potom mnohem větší starosti.

Nechť Vás chrání a provází andělé,

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments