Výklad karet na týden 30. 9. – 6. 10. 2019

No a je to tady – první týden v říjnu a podzim nám začal naplno. No a my se dnes spolu podíváme na to, co nás čeká právě v tomto prvním říjnovém týdnu od 30. 9. do 6. 10. 2019. Tak co nám andělé vzkazují? 

Sedmička Ohně – Na začátku týdne se nebojte hájit své názory, protože to bude zapotřebí. Nebojte se říct svůj názor a stát si za svým tvrzením a jednáním. Pochopitelně musíte také věřit v to, co si sami myslíte. Své bitvy ale vybírejte moudře. Někdy Vaše snaha nedopadne na úrodnou půdu – to se ale stává. Ovšem zbytečně se nevystavujte nepříjemnostem – volte jasná a vhodná slova v závislosti na situaci a možným důsledkům.

Císař – Uprostřed týdne pro Vás bude důležité, abyste si udrželi logické myšlení a organizaci – jak svého vlastního života, tak v práci. Také bude velice důležitá schopnost disciplíny a struktury, kterou ovládáte, protože Vám může být nabídnuto vedení lidí nebo k tomu přijdete zcela přirozeně. V tomto období nad Vámi bude bdít archanděl Michael, kterého se nebojte požádat o pomoc – dodá Vám sílu, odvahu a zbaví Vás Vašeho strachu. Věřte si a buďte spravedliví. 

Devítka Ohně – Na konci týdne se nevzdávejte a chraňte to, co jste vytvořili, nebo co dotahujete do konce. Nenechte se odradit negativními názory druhých. Pokud cítíte, že děláte správně, tak mějte odvahu a věřte si. Jste na správné cestě a je zapotřebí žít život podle sebe.

Tento týden bude hodně o síle, odvaze a prozkouší náš charakter. Buďte upřímní k sobě i ostatním, laskaví a spravedliví. Chovejte se k druhým tak, jak byste si přáli, aby se chovali i oni k Vám. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na