Výklad karet na týden 30. 8. – 5. 9. 2021

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Nevím jak Vám, ale mně to léto neskutečně uteklo. Dnes se spolu podíváme na to, co nám sdělují nadělé pro týden, kdy se láme srpen a září. Chci taky moc poděkovat za zájem, který je o Andělské pohádky – moc mě, to těší. 🙂 A protože se ptáte, zda jsou stále k dispozici, tak slibuji, že Vás o nich budu více informovat – tyto propagační věci a tak mi moc nejdou. 😀 No, teď ale už pojďme na výklad pro týden od 30. 8. do 5. 9. 2021.

Šestka holí

Na začátku týdne Vás čekají dobré zprávy. Vaše tvrdé úsilí, které jste v minulosti vynaložili, sklidí svůj úspěch. Touto kartou nám andělé sdělují, že dařit se Vám bude především v pracovní sféře – je možné povýšení, zvýšení platu, přijetí odměn nebo naleznete práci, která bude pro Vás ta pravá. Pokud jste s něčím v minulosti zápolili, tak na začátku týdne to úspěšně ukončíte. Pokud Vás trápily nějaké právní záležitosti, budou také pozitivně vyřešeny. Nebojte se sdílet svůj úspěch a radost s ostatními, i když byste byli časově vytíženi – udělejte si chvilku času k tomu, abyste si tento okamžik náležitě užili. Také mohou být vyjádřeny určité pocity, které budou přijaty kladně. Štěstí bude na Vaší straně a bude se Vám dařit také v oblasti vztahů.

Rytíř mečů

Uprostřed týdne budete odhodláni postavit se jakékoliv výzvě čelem. Vyskytne se v práci problém? Budete ho řešit bez odkladů. Objeví se nedorozumění ve vztahu či rodině? Nebudete ho přehlížet a rovnou si to s danými lidmi vyjasníte. Je možné, že se toho najednou objeví mnoho, ale díky ohni, který ve Vás bude plát, budete jasně vědět, co vyřešit jako nejdříve a hlavně budete chtít vyřešit vše. Na povrch vyjdou najevo skryté pravdy či nepříjemné detaily. Možná by nebylo špatné trochu zklidnit Váš oheň, abyste ostatní zúčastněné příliš nevyděsili svou rozhodností a jasností. Všeobecně ale budete mít uprostřed týdne dost sil, abyste pokračovali proti proudu.

Eso mečů

Na konci týdne se můžete těšit na nové začátky a příznivé období v oblasti vztahů a kariéry. Pořád ale platí, abyste byli více asertivní a pokusili se podívat na věci (situace) i z pohledu druhého zúčastněného člověka. Budete rozhodní a budete mít jasnou mysl. Změny ovšem nebývají vždy bez mráčku – můžou se vyskytnou nějaké konflikty, rozhodnutí či dramata, ale věřte, že to vše je potřebné k Vašemu rozhodnutí a změny k lepšímu. V situaci buďte rozumní, pozorní, přímí, ale ne neomalení. Ve vztahu se dostanete tam, kam jste se dostat chtěli.

Doufám, že si týden, kdy se láme srpen a září užijete a že se těšíte na další roční období, které nám nabídne svou pestrobarevnou krásu. Sice se nám dny již zkracují a jsou chladnější, ale nezapomínejte si všímat všech pozitiv, které sebou přináší. Můžete se kochat barevností přírody, užívat si čerstvého, podzimního vzduchu, opět pálit svíčky, vařit si teplé nápoje a pod dekou se s milovanou osobou dívat na filmy nebo si číst knihy. Užívejte si každičký okamžik života a všímejte si těch kouzelných maličkostí v běžném životě.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments