Výklad karet na týden 30. 5. – 5. 6. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! Vaše výklady postupně tvořím a odesílám a pokud jsem se Vám ještě neozvala ve zprávě, tak nebojte, brzy se ozvu. Dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro tento týden od 30. 5. do 5. 6. 2022.

týdenní výklad

Pětka holí

Na začátku týdne byste si měli stát za svým názorem a přesvědčením, protože se ocitnete ve sporu či soupeření. Bude to období nedorozumění, nesouhlasů, ostrých názorů, a to hlavně v pracovní sféře. Zvýšenou pozornost byste měli věnovat psaným dokumentům a andělé také radí, abyste se zaměřili na svůj harmonogram, protože hrozí nestabilita a Vy byste mohli tak zapomenout na něco velice důležitého. Pevné názory se objeví také v rodině.

Ďábel

Uprostřed týdne se Vám otevřou oči, protože to, co začalo jako ideál, se nyní ukáže v pravém světle. Jednat se může o vztah osobní, partnerský či pracovní. Možná se ocitáte ve vztahu, který od Vás žádá příliš moc, ale málo Vám nabízí. Pozor byste si měli dávat na nenasytnost, pokušení a na přílišné zaměření se na materiální věci. Abyste tuto situaci obrátili k lepšímu, bude zapotřebí, abyste použili neotřelé myšlení, přístup a důvtip. Tato karta označuje problém, který je toxický a nenapravitelný – nezaslouží si Vaší energii o nápravu a nejlepším řešením je prostě odejít. Možná ve vztahu prožíváte nějaké negativní vzorce – nezdravý chtíč, přehnaná žárlivost, snaha o ovládání, závislost na drogách, jídle nebo sexu. V pracovní sféře můžete být nespokojeni, ale zůstáváte proto, že se cítíte být ve finanční pasti.

Archanděl Jofiel

Uprostřed týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Jofiel, který se bude snažit, abyste prožívali jen krásné pocity a mysleli na krásné myšlenky. Také Vás bude povzbuzovat o lepším mínění o sobě samých.

Devítka pentaklů

Na konci týdne se můžete těšit na finanční stabilitu a bezpečně se budete cítit také ve svém domově. Můžete být hrdí na to, co jste dokázali. Je možné, že se pustíte upravování svého domova či zahrady. Dopřejte si odpočinek a užívejte si všeho, co máte a co jste získali. Nastane vhodný čas k tomu, abyste se věnovali taky sami sobě a necítili se u toho provinile. Budete se cítit sami sebou a zaplaví Vás pocit klidu, protože budete nezávislí, vyrovnaní a štědří.

Přeji Vám úspěšný týden, který nás opět naučí mnoho nového a dovede na cestu, po které máme kráčet. Užívejte si letního počasí a sluníčka dosytosti.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments