Výklad karet na týden 3. – 9. 6. 2019

Přeji Vám Světýlka krásný nedělní večer. Dnes se toho opět dělo mnoho, ovšem o tom budou jednotlivé články v nové sekci „Plníme si sny“. Přes ně bych chtěla inspirovat, dodat odvahu a informovat o tom, jak to probíhá, když si chcete splnit své sny nejen ohledně rekonstrukce svého bydlení – i když tohle bude první téma. Ovšem to odbíháme od aktuálního tématu. Nyní se společně podíváme na to, co nás čeká v týdnu od 3. do 9. 6. 2019.

Síla – Na začátku týdne se zaměřte na odpuštění nejen vůči ostatním, ale také vůči sobě samotným. I když se Vám to tak zprvu nemusí zdát, je to velice důležité, protože pokud se necháte brzdit starými věcmi, nikdy nepostoupíte v životě vpřed tak, jak byste si přáli. Pocítíte v sobě velkou vnitřní sílu, tak ji využijte a na chvíli opusťte tvrdou kritiku nejen vůči sobě, ale také vůči ostatním. Zamyslete se, jak se asi ostatní cítí v aktuální situaci a jak byste ji řešili Vy samotní. Komunikujte s archandělem Arielem, který Vám dodá sílu a podporu, hlavně pokud byste řešili věci ohledně financí či takové, které Vás dlouhodobě trápí, a Vy už nevíte, co dělat.

Sedmička Vody – Uprostřed týdne Vás budou čekat složitá rozhodnutí, která vyplynou právě ze začátku týdne. Bude důležité, abyste přezkoumali své možnosti a motivy každého zúčastněného. Proč se tak chová? Má jinou možnost? Co můžeme udělat pro to, aby se nám dařilo lépe? Přestaňte odkládat věci a rozhodnutí, kterým jste se snažili vyhnout – je vhodný čas započat jejich realizaci a také problémy řešit.

Šestka Ohně – Na konci týdne se můžete těšit na úspěšné období, kdy se budete cítit, jako vítěz. Již nyní je na cestě nějaká dobrá zpráva, která Vám zlepší náladu a Vaše postavení v životě ať už v osobním či profesním. Můžete se těšit na pochvalu a náležitou odměnu.

Tento týden nás opět naučí, jak opustit něco starého, abychom udělali místo něčemu novému, co nás posune vpřed. Není to lehké, ale je to prospěšné. Komunikujte s anděly, dovolte jim vstoupit do Vašeho života a poté následujte svou intuici, protože právě přes ní s Vámi andělé nejčastěji a nejjednodušeji komunikují.

Také se podívejte na to, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu na měsíc červen 2019.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na