Výklad karet na týden 3. – 9. 2. 2020

Přeji Vám krásný víkend! Dnes se společně podíváme, co nám radí andělé pro týden od 3. do 9. 2. 2020. V neděli 9. 2. nás také čeká tzv. Sněžný úplněk ve znamení Lva, který nastoupí v 8:33 hodin. Pokud se o něm chcete dozvědět více, doporučuji se podívat na Horoskop pro měsíc ÚNOR 2020 – na konci najdete čím je tento úplněk jedinečný a a na co si dát pozor

Trojka pentaklů – Situace, kterou řešíte a která Vás tíží, může být díky Vaší tvrdé práci a dobrému plánování úspěšně vyřešena. Můžete získat uznání a odměnu za své nadání a dovednosti. Soustřeďte se na Vaší práci, která je také Vaší vášní a vykonávejte ji jak nejlépe dokážete. Bude důležité, abyste byli týmovým hráčem a na projektech, do kterých se vrhnete, spolupracovali s ostatními. 

Dvojka pohárů – Uprostřed týdne se bude sbližovat Váš blízký vztah, který máte s druhým člověkem. Tento vztah se prohloubí, milostné vztahy se dostanou na novou, důvěryhodnější úroveň. Bude se rozvíjet vzájemná láska, důvěra, úcta a pochopení. Vztah se bude uzdravovat a bude pokračovat. Nebude vhodný čas to tzv. “zabalit”. Nedorozumění a problémy mezi lidmi dospějí k pozitivnímu řešení, kdy konflikty končí a odpuštění bude trvat.

Král mečů – Na konci týdne můžete obdržet cenné rady od moudrého profesionála. Snažte se vykonávat nestranné a spravedlivé rozhodnutí. Takové, aby bylo fér ke všem zúčastněným. Nebojte se poradit s třetí nestrannou osobou, pokud to budete tak cítit, ale i tak vyjádřete svůj názor bez strachu. 

Přeji Vám krásný týden plný příjemných překvapení, pozitivních zvratů a laskavého jednání. Nezapomeňte komunikovat s anděly – rádi Vám pomohou a poradí. Jsou s námi neustále a přejí si, abychom s nimi komunikovali.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na