Výklad karet na týden 29. 7. – 4. 8. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! 🙂 Určitě jste si ve čtvrtek všimli, a já vím, že jste si toho všimli, protože jsem viděla, jak nakoukáváte na blog, že nevyšel nový článek. Proto dnešní výklad začnu omluvou absence článku, který nevyšel z důvodu probíhajících příprav na rekonstrukci, která nás čeká už za týden. Uf. 🙂 Časově jsem vytížena také v práci, protože musím zajistit plynulý provoz lázní za dobu mé dvoutýdenní nepřítomnosti – a že to je makačka! 😀 Nyní se ale už pojďme společně podívat na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 29. 7. do 4. 8. 2019.

Pětka Vzduchu – Na začátku týdne nevěšte hlavu, když se Vám nebude dařit tak, jak jste sami chtěli nebo když se situace nebudou vyvíjet tím směrem, který jste si představovali. Ovšem vyvarujte se zbrklého jednání, protože byste mohli nadělat víc škody než užitku. Ba naopak se na situaci zkuste podívat z jiného úhlu a ponaučte se. Také nebude na škodu, když bedlivě sami v sobě přehodnotíte motivy všech zúčastněných.

Rovnováha – Uprostřed týdne se ještě stále držte. Budete potřebovat rovnováhu a zdrženlivost ve Vašem jednání. K úspěšnému výsledku Vás dovedou spolupráce a kompromisy se všemi zúčastněnými. Pokud chcete něco radikálně měnit, počkejte si na perfektní načasování, které v sobě sami vycítíte. V tomto období Vás bude provázet archanděl Zadkiel, který Vám pomůže zvýšit Vaše sebevědomí, vlastní hodnotu a pocit, že si “zasloužíte”. Ovšem musíte s ním komunikovat a dovolit mu, aby Vám pomohl. 🙂

Svět – Na konci týdne se můžete pomyslně poplácat po rameni. 🙂 To, o co jste se snažili od začátku týdne či jste už jen dolaďovali nějaké detaily v důležitém projektu, se podaří a budete spokojeni. Budete moudřejší, uvidíte jasněji detaily v dané problematice, můžete se těšit na radost, spokojenost a pocit vděčnosti. Také v tomto období nad Vámi bude bdít archanděl, tentokrát Michael. Ten Vám s láskou pomůže, když jej požádáte o ochranu nebo o podporu, abyste se mohli vzepřít strachu. 

Přeji Vám krásný týden, který nám přinese další zkušenosti, ale s podporou nebeských bytostí se nebojím, že bychom něco nezvládli. Já osobně si přítomnost andělů v mém životě uvědomuji od dětství – nebojím se na ně obracet a vpustit si je do svého života. Výsledkem je, že mě neustále vedou správným směrem, i když se může zprvu zdát, že vybraná cesta je příliš složitá. Ovšem to vše má své důvody. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na