Výklad karet na týden 29. 4. – 5. 5. 2019

Přeji Vám krásný konec týdne v měsíci duben! I když počasí si s námi hraje – jednou je teplo, svítí sluníčko, pak je zima a fouká silný vítr, teplo a letní dny se prostě blíží. Dbejte na své zdraví, podporujte imunitu a nepodceňujte vhodné oblečení. Teď se spolu tradičně podíváme na to, co nám andělé vzkazují na týden od 29. 4. do 5. 5. 2019.

Král Země – Na začátku týdne se můžete těšit na úspěšné období. Sebevědomě přijměte příležitosti, které Vám budou nabídnuty nebo se budou nabízet k realizaci. Máte na to zvládnout realizovat své sny. Odhoďte strach, obavy, sebepodceňování a nenechte se zastrašit tím, že jsou věci ze začátku těžké a nejde vše tak rychle, jak byste si přáli. Vše postupuje tak, jak má.

Vůz – Uprostřed týdne bude důležitá vaše sebekázeň a vůle. Jen díky tomu dosáhnete těch výsledků, jaké chcete. Ale nemějte strach, významný úspěch bude stále pokračovat a můžete se těšit taky na pochvalu od ostatních. Komunikujte v tomto období s archandělem Metatronem, který Vám pomůže s realizací Vašich plánů a podpoří Vaši vůli v dané oblasti.

Mág – Pokračujeme v úspěšném týdnu. Je důležité, abyste si uvědomili, že jste připravení a máte veškeré prostředky a schopnosti realizovat své plány, které vedou k úspěchu. Uvědomte si, že život je kouzelný a právě to kouzlo naleznete v maličkostech a všedních věcech v životě. Komunikujte nyní s archandělem Razielem, který Vám může pomoci a urychlí Váš proces zhmotňování, takže si svůj úspěch budete moc vychutnat rychleji.

Přeji Vám krásný týden, protože krásný bude – a teď nemyslím skrze počasí (to prý bude nic moc), ale energií a tím, co se nám bude dít. Ať se Vám splní všechny Vaše sny a máte dostatek odvahy a odhodlání pustit se do svých plánů a realizaci svých snů. A nezapomeňte požádat anděly o pomoc a dovolit jim vstoupit do Vašeho života.

Pokud jste se ještě nepodívali na to, co Vás čeká v měsíci květen, tak se můžete podívat na Horoskop pro měsíc květen 2019. Za přečtení také stojí článek k nadcházejícímu 1. máji. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments