Výklad karet na týden 29. 3. – 4. 4. 2021

Přeji Vám krásný úplňkový večer! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v týdnu, kdy se láme měsíc březen a duben, tedy pro týden od 29. 3. do 4. 4. 2021. Doufám, že jste si dnešní úplňkový den užili a ještě si užijete jeho magickou moc.

Šestka mečů – Na začátku týdne se začne Vaše situace a věci, které Vás tížily nebo na kterých jste pracovali, zlepšovat. Přijde konec, kdy ucítíte úlevu, ale můžete také pocítit jistý druh smutku, že něco došlo ke konci. Ovšem některé věci musí dojít ke svému konci, aby mohlo přijít něco nového. Otevře se Vám nová cesta, po které můžete kráčet.

Dvojka pentaklů – Uprostřed týdne se nezalekněte, protože se toho bude dít více najednou. veškerá zpoždění budou pryč a bude zapotřebí učinit rozhodnutí, které už nebudete moci odkládat. Nestresujte se ale a pokuste se na situaci podívat z více úhlů a zkuste třeba zvolit hravější přístup. Často ten zdánlivě nejprostší způsob je ten nejlepší.

Mág – Na konci týdne ucítíte mocnou sílu, která bude proudit ve Vašem těle. Jste připraveni a máte veškeré schopnosti a prostředky k tomu, abyste zhmotnily své plány a sny. Postupujte ve svém plánu k vytyčenému cíli po malých, systematických krůčkách. Řiďte se intuicí – vše je tak, jak má být.

Archanděl Raziel

V tomto období Vás bude provázet archanděl Raziel, který Vám může pomoci urychlit proces zhmotňování. Je to totiž anděl duchovního tajemství a záhad, které otevírají dveře příležitostí. Musíte ho ale o pomoc požádat.

Přeji Vám poklidný týden. Užívejte si příchodu jara, všímejte si probouzející přírody a radujte se z maličkostí. Opatrujte se a buďte k sobě navzájem laskaví. 🙂 Ti z Vás, kteří mají u mě objednané výklady a Andělské pohádky, vše Vám odesílám ve středu a ve čtvrtek. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
2 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments