Výklad karet na týden 28. 9. – 4. 10. 2020

Přeji Vám krásné pondělnění, i když nám dnes od rána prší. Tedy u nás prší. 🙂 Nicméně je to zase ideální počasí k tomu zapálit svíčky, uvařit si čaj nebo kafe, natáhnout si huňaté ponožky, zakutat se do deky, začíst se do dobré knížky nebo si pustit nějaký příjemný film. Prostě si to sychravé a depresivní počasí zpříjemnit a zatočit s negativitou. 🙂 Dnes Vám tedy s dovolením nabídnu krátké počteníčko k Vaší pohodičce – výklad pro tento týden od 28. 9. do 4. 10. 2020. 

Výklad banner

Věž – Tuto kartu nám andělé seslali proto, že nedávné události nás měli povzbudit k uskutečnění nějaký životních změn. Může to být nové zjištění nebo si jen potvrdíme to, co už stejně dávno víme, ale řešení jsme jen odkládali. Nicméně si právě v tomto období uvědomíme, že už nemůžeme čekat a musíme jednat. Bude to okamžik svobody i probuzení. Navždy se změní způsob, jakým vnímáme sami sebe, ale také celý svět. Posuneme se o další level výš a povzbudí nás to v tom, abychom se nebáli konečně roztáhnout svá křídla. Dovolme tedy, aby nás nové poznatky motivovaly k přijetí nové cesty, která nás dovede k našim vysněným snům a tužbám. 

Archanděl Chamuel

V tomto čase nad námi bude bdít archanděl Chamuel, kterého si můžeme k sobě zavolat a pak následovat bez strachu svou intuici, protože to bude způsob, kterým s námi bude komunikovat a kterým nás povede.

Čtyřka holí – Za svou tvrdou práci budeme odměněni spokojeností, klidem a hojností, která se může projevit jak v duchovní, emocionální či materiální úrovni. Úspěch nám nabídne svobodu a hluboké uspokojení, protože jsme bezpečně navigovali svou cestu přes překážky na místo, kde se cítíme hrdí. Domov nám bude přinášet uspokojení. Je možné přestěhování, žádost o ruku či svatba. Bude vybudován mír a harmonie a nyní budeme moci usilovat o stabilitu a oddanost.

Eso pentaklů – Také na konci týdne k nám bude proudit hojnost. Je možné získat povýšení, zvýšení platu, odměny nebo neočekávané peníze. Pokud začínáte podnikat, bude do budoucna pravděpodobně úspěšní, když si zachováte své odhodlání, nadšení a disciplínu. Základy jste položili velice dobře, tak teď jen pokračovat dál na stejné úrovni a nepolevovat. Bude také vhodná doba k investování, ale měli bychom zvažovat všechny možnosti s opatrností. Je také možné, že dostaneme důležité právní dokumenty, smlouvy nebo dopis. 

Přeji Vám krásný poslední zářijový týden, který bude příjemný. Buďme vděční za to, co v životě prožíváme a musíme řešit, protože nás to posouvá dopředu a učí nás to do života tak, abychom byli zase o něco schopnější – i když to v tu chvíli může bolet nebo tomu nemusíme rozumět. Jednou to stejně pochopíme, když máme otevřenou mysl. 

Díky tomu, že nám tento týden začíná říjen, doporučím Vám také poselství andělů pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc říjen 2020 – pokud jste jej už nečetli. 🙂 Taky se tam dozvíte něco o nadcházejícím úplňku, který nás čeká hned 1. 10. Takže pokud chcete, klikněte ZDE

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments