Výklad karet na týden 28. 6. – 4. 7. 2021

Přeji Vám krásné nedělnění Světýlka! Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v tomto týdnu od 28. 6. do 4. 7. 2021. Co nám vzkazují andělé, na co bychom si měli dávat pozor a čemu bysme měli věnovat svou pozornost? 

Velekněžka

Na začátku týdne se můžete těšit na období klidu, vnitřního ticha a můžete si dovolit stáhnout se do ústraní. Zaměřte se na svou intuici, duchovní růst a nechte své myšlenky zrát. Pokuste se ve svém každodenním životě udržovat diskrétnost – je v pořádku si nechat tajemství v oblasti nového projektu, na kterém nyní pracujete. Pěkně v klidu si postupujte krok po kroku větříc Vašemu cíli. Prohlubujte v tomto období svou intuici, duchovní růst, meditujte a nebojte se být sami se sebou.

Archanděl Haniel

Na začátku týdne nad Vámi bude držet svá ochranná křídla archanděl Haniel, anděl milosti a ženské spirituality. Pomůže Vám rozlišit , kterým nápadům a pocitům důvěřovat. Navíc zvyšuje jasnost ve spojení s anděly. 🙂

Vůz

Uprostřed týdne bude čas na odhodlání a soustředění se na aktivity, které jsou pro Vás důležité. Věřte, že se Vaše tvrdá práce a koncentrace vyplatí a budete odměněni úspěchem. Ve svých záležitostech můžete zažít velký pokrok, protože padne rozhodnutí. Převezmete kontrolu a vyrazíte po své vlastní cestě. Všeobecně je to karta pohybu, akce, posunu vpřed, cestování a vším, co souvisí s jízdou.

Archanděl Metatron

Uprostřed týdne s Vámi bude archanděl Metatron, který zvyšuje motivaci a energii tak, abyste dokázali zhmotnit své sny do reality.

Zamilovaní

Do Vašeho života může vstoupit nový člověk, který může mít pozitivní vliv a, pokud budete naslouchat svou intuici, nabídne hlubokou lásku. Pokud budete připraveni vystoupit ze své komfortní zóny a zariskovat, můžete nalézt dobrodružství v oblasti lásky. Pokud máte vážný vztah, můžete stát před rozhodnutím, zda posunout Váš vztah na novou úroveň. Berete tento vztah vážně a počítáte s ním do daleké budoucnosti nebo má tento vztah pro Vás jen krátkodobý význam?

Archanděl Rafael

Archanděl Rafael je léčitel, andělem cestování, ale také zamilovaných a spřízněných duší. Dokáže pomoci s významnými vztahy a to ať rodinnými, partnerskými, přátelskými, romantickými, rodinnými či pracovními.

Tento týden nad námi bude bdít mnoho archandělů a věřím, že týden bude plný krásných, nových věcí.

Buďte na sebe opatrní a navzájem k sobě laskaví. Všichni všechno zvládneme a nikdo nejsme v problémech či tíživých situacích sami. 

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments