Výklad karet na týden 28. 3. – 3. 4. 2022

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění! Doufám, že si také užíváte jarní dny a hltáte sluneční paprsky plnými doušky. Stále platí pozastavení osobních výkladů, podcastů a měsíčních horoskopů z osobních důvodů – velké životní změny. Dnes se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro tento týden od 28. března do 3. dubna 2022.

týdenní výklad

Měsíc

Začátek týdne se ponese v duchu nejistoty, iluzí a krize. Zaplaví Vás zlé předtuchy ohledně Vaší situace, protože si nemůžete být jistí jestli to, co vidíte, je pravda. Ovšem Vaše nejistota a boj ohledně pravdy se bude uskutečňovat ve Vašem nitru, nikoliv navenek. Budete stát před rozhodnutím a budete se snažit rozhodnout moudře – proto se spoléhejte na své smysly a nikoliv na své logické uvažování. Odpovědi Vám mohou přinést Vaše sny, proto by bylo vhodné, kdyby jste si své sny zapisovali a hledali v nich souvislosti. V oblasti domova se můžete cítit rozčarovaní kvůli své současné životní situaci, nebo můžete mít pochybnosti ohledně Vašeho stěhování či rekonstrukce. Je možné, že se zvýší Vaše náklady na bydlení, a proto se cítíte nejistě. V oblasti vztahu se Vás můžou zmocnit rozpaky nebo zklamání, protože je zde riziko, že Vás ten druhý nechá na holičkách. Je také možné, že nedostatkem víry ve Váš vztah dojdete k převratnému rozhodnutí v lásce. V oblasti peněz a práce můžete dosáhnout svého cíle, ale může se Vás zmocnit pocit, že to za tu snahu nestálo. V kolektivu si dejte pozor na negativitu od ostatních. 

Archanděl Haniel

V tomto období nad Vámi bude držet a ochranná křídla archanděl Haniel, který je spojen s úplňkem, intuicí a jasnozřivostí. Když si ho zavoláte na pomoc, může Vám pomoci ve Vašem rozvoji, důvěře a řízení se vlastní intuicí.

Čtyřka mečů

Uprostřed týdne můžete dojít do stavu, kdy se zastavíte a budete si moci dát odpočinek od práce, vztahu nebo nějakého osobního projektu. Je také možné, že dojde k určité pauze ve vztahu a pokud jste někdo po operaci či po závažnější nemoci, bude ideální čas k zotavení se. Všeobecně se ale v tomto týdnu budete vzpamatovávat ze stresu, proto by bylo vhodné, abyste šetřili energií. Můžete také vstoupit na novou spirituální cestu a pocítit mnohem větší potřebu mít kolem sebe více duševního prostoru a soukromí než obvykle.

Devítka mečů

Na konci týdne byste si měli dávat pozor na úzkost, stres a nevyspání. Vzhledem k minulým událostem na Vás může dolehnout stres a strach, a tak Vás může ovlivnit ve Vašich dalších, budoucích krocích. Dávejte si pozor, aby se Váš návyk strachování nestal zcela běžný. Uvědomte si, že tato situace, kterou momentálně prožíváte, je jen dočasná a přejde. V oblasti práce si dejte pozor na přetížení.

Tento týden bude pro nás náročný v oblasti uzdravování se ze šoku, stresu, strachu a velkých životních změn. Pokuste se ale využít příchodu jara, přijímejte energii ze sluníčka a užívejte si krás probouzející se přírody. Buďte k sobě laskaví a dopřejte si dostatek spánku a odpočinku.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments