Výklad karet na týden 28. 1. – 3. 2. 2019

Nezapomeňte, že když zůstanete pozitivní, všechny hmotné zdroje k Vám přijdou. Starosti a strach však může tento tok zastavit, proto se nebojte požádat své anděly, aby Vám pomohli myslet pozitivně. Čeká nás poslední týden v měsíci leden 2019, a tak se společně podíváme na to, co nás čeká v období od 28. 1. do 3. 2. 2019.

Šestka Vzduchu – Na začátku týdne se můžete těšit z toho, že věci a situace se začnou zlepšovat a Vás čeká konec obtížné situace, která Vás tížila a trápila. K tomu, abyste se znovu nadechli a uvědomili si, že je to pryč, Vám pomůže i výlet do přírody. Buďte chvíli sami se sebou a s anděly.

Měsíc – Uprostřed týdne Vás bude provázet archanděl Haniel, který Vám pomůže vidět pravdu o situaci. Otevřete oči a podívejte se pravdě do očí. Ano, není to jednoduché a někdy ta pravda bolí, ale má to své opodstatnění. Vše, co se stalo a děje utváří naši osobnost, náš charakter. Poznáte důležité psychické vhledy v situaci a nahlédnete také na události, které se dějí v zákulisí věcí a situací, které prožíváme a kterých jsme součástí. Uvolněte veškeré své obavy a odhoďte strach, protože by Vás mohli držet zpátky v rozletu a ovlivňovat vaše rozhodování.

Královna Země – Na konci týdne si udělejte čas na blízké lidi, kolem Vás. Ať už se jedná o rodinu, lásky, přátele. Pokud se setkáte s jakýmkoliv problémem, snažte se volit rozumný, laskavý a chápající přístup a kreativní řešení.  Jednejte v prospěch všech.

Zůstaňte pozitivní a dělejte dál to, co děláte.  Buďte trpěliví, upřímní nejen k ostatním, ale také sami k sobě a radujte se z každého dne a maličkosti! Život je kouzelný a náhoda neexistuje!

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na