Výklad karet na týden 27. 5. – 2. 6. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění! Konečně nám vykouklo sluníčko a je nádherné počasí na procházky, sedánky venku a na cokoliv, co si vybereme. U nás doma nyní probíhají přípravy na velkou rekonstrukci našeho bytu, ale díky sluníčku máme skvělou náladu a energii fungovat jak ve volných dnech, tak i ve dnech po práci. Teď se spolu ale půjdeme podívat na to, co nás čeká v týdnu příštím od 27. 5. do 2. 6. 2019.

Pětka Vzduchu – Na začátku týdne se zamyslete, jestli kráčíte tím správným směrem. Pokud ale hned teď pozměníte trochu svůj směr, předejdete tak několika starostem, které by mohly v budoucnu nastat. Ovšem nebuďte z toho špatní – vše sebou nese poučení, proto si z toho vezměte nejvíce, co jen jde. Mohou být kolem Vás také lidé, kteří budou mít jiné úmysly než Vy – proto přehodnoťte jejich motivy a komunikací můžete mnohé změnit.

Desítka Vody – Uprostřed týdne se můžete těšit na spokojený a obohacující rodinný život. Můžete si užívat každou vteřinu života a volně dýchat. Vztahy budou důvěryhodné a Vaše emocionální a materiální potřeby budou naplněny. Pocítíte štěstí a spokojenost, proto si tento pocit užívejte.

Královna Země – Na konci týdne si nezapomeňte udělat čas na lidi kolem Vás – na lidi, které máte rádi, jsou Vám blízcí a na kterých Vám záleží. Pokud se přece jen setkáte s nějakými problémy, volte k jejich řešení rozumný a laskavý přístup. Zkuste se na věci podívat z různých úhlů pohledu, možná pochopíte určité věci.

Tento týden bude poučný a hlavně obohacující. Užijte si ho plnými doušky a s lidmi, které máte rádi, protože přátelství, důvěra a blízkost není samozřejmostí – v dnešním životě stačí málo nebo nějaké nedorozumění a je škoda o blízkého človíčka přijít.

Když už jsme u těch karet, už jste se podívali na Unboxing nových karet? Pokud ne, tak budu ráda, když se podíváte, protože na IG Andělského pohlazení jste si přáli udělat video na nové karty a jsou opravdu nádherné. Moc se těším na to, až je začnu používat – zatím se s nimi seznamuji a zkoumám každý milimetr kreseb. 🙂

Také mám pro Vás nejnovější článek, ve kterém jsem se zaměřila na Elementály, takže pokud Vás zajímá příroda a přírodní duchové, tak se určitě mrkněte. 🙂

Také nám začne tento týden červen, takže ve čtvrtek 30. 5. 2019 se můžete těšit na Horoskop pro měsíc ČERVEN 2019.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na