Výklad karet na týden 27.1. – 2.2.2020

Přeji Vám krásný víkend! Dnes Vám opět povím, co nám vzkazují andílci pro poslední lednový týden od 27. 1. do 2. 2. 2020. Už se nám ta zima krátí a velice se těším na léto – sluníčko a teplo. Tato zima nebyla tak mrazivá a je to škoda, protože půda nevymrzla, stejně tak bakterie a viry, takže dbejte hodně o své zdraví a snažte se podporovat imunitu co to půjde. 🙂

Páže pentaklů – Na začátku týdne se Vám dostane dobré zprávy ohledně financí. Vaše plány se budou posouvat velkou rychlostí kupředu, takže udržujte tempo i pozitivní myšlení. Také Vás může zaujmout něco nového – zájem, koníček či oblast studia. 

Šestka mečů – Uprostřed týdne si můžete trochu oddechnout, protože to nejhorší budete mít za sebou a záležitosti, ve Vaší blízkosti a Vašem zájmu, se začnou zlepšovat – jen mějte otevřené oči a srdce. Přijde příznivý čas, stres bude mizet a bude ideální čas ke změnám. Například v práci můžete zkusit něco nového, nastolit pozitivní změny nebo úplně změnit práci. Také bude ideální čas na změnu u sebe doma nebo svého vzhledu. 

Desítka holí – Na konci týdne bude potřeba vyvážit svůj pracovní a soukromý život, protože pracujete příliž tvrdě a nechcete, aby se Váš život ocitl v nerovnováze. Snažíte se zvládnout až moc věcí a situací. Nechejte si pomoci od ostatních, nemusíte vše zvládat sami. Pochopitelně existuje naděje na úspěšné řešení situace, která Vás tíží nebo naprosto zaměstnává. Sedněte si a určete si priority, odstraňte zbytečné nebo zatěžující činnosti. Zpomalte trochu a dýchejte. 

Tento týden bude ideální na změny a na ujasnění svých priorit v životě, tak jen do toho! Život je krásný, ale musíme si ho takový udělat – a to my zvládneme. 🙂 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments