Výklad karet na týden 26. 8. – 1. 9. 2019

Přeji Vám Světýlka krásné pondělnění! Dnes netradičně zveřejňuji výklad až nyní, protože máme doma stále bojové podmínky. 🙂 Ovšem ani to by mi nezabránilo, abych Vás nechala bez výkladu na týden. 🙂 Tak se pojďme podívat na to, co nás čeká v posledním srpnovém týdnu od 26. 8. do 1. 9. 2019.

Pětka Vzduchu – Vaše situace se na začátku týdne nebude vyvíjet úplně podle Vašich představ. Ovšem máte sílu, abyste i s touto situací pracovali – jen ji nesmíte nechat volně plynout, ale postavit se jí a začít vše řešit s rozvahou. Někdo totiž do Vaší situace vstoupil s úmysly, které nejsou tak úplně čisté a nebude si všímat Vašich potřeb. Proto přehodnoťte motivy každého, ale také sebe, a zkuste ze situace vykouzlit výsledek “vlk se nažere a koza zůstane celá”. Tato situace Vám také dá cenné zkušenosti do budoucna. 

Svět – Uprostřed týdne můžete být na sebe pyšní, protože dokončíte něco, na čem jste dlouho dřeli a lámali si hlavu. Pořádně a bez výčitek si užijte radost, spokojenost a vděčnost, protože si ji zasloužíte a vše, co se dělo, se nedělo jen tak náhodně. I když to vypadá někdy zle, nezapomeňte, že nás to vede k našemu cíli – jen klikatější cestou, abychom se něco nového naučili a zase o kousek duchovně povyrostli. Uprostřed týdne Vás bude provázet archanděl Michael, kterého si zavolejte na pomoc vždy, když budete mít strach nebo budete potřebovat sílu. 

Poustevník – Konec týdne se bude skvěle hodit k tomu, abyste se ztišili a zaposlouchali se do svého vnitřního hlasu. Odpovědi, které hledáte, často znáte a máte je hluboko ve svém podvědomí. Právě meditace Vám pomůže vynést je na světlo. V tomto období nad Vámi bude bdít archanděl Raziel, který pomáhá nalézt pravdu všem duchovně smýšlejícím, kteří hledají radu či pravdu.

Tento týden bude celkem oddechový, tak si jej užijte a komunikujte s anděly, protože nám chtějí pomáhat. Jelikož máme poslední týden v měsíci srpnu, můžete se co nevidět těšit na horoskop pro měsíc ZÁŘÍ 2019. 🙂 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments