Výklad karet na týden 26. 11. – 2. 12. 2018

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění. Doufám, že jste si víkend užili s radostí a láskou. Že jste relaxovali se svými milovanými a dělali to, co Vás baví. Pokud někdo zažíváte ztrátu svého milovaného člověka, a je jedno, jak jste jej ztratili, věřte, že čas vše zhojí, vše je tak, jak má být a nemusí se nám to zrovna líbit. Ale veškeré souvislosti teprve pochopíte a nikdy nejste sami. Máte rodiny, přátele a hlavně je s Vámi vždy Váš nejlepší přítel, Váš strážný anděl.

Teď se ale společně pojďme podívat na to, co nám vzkazují andělé pro nadcházející týden od 26. 11. do 2. 12. 2018.

Eso Vody – Na začátku týdne jsou pozitivní emoce, jako radost, potěšení a štěstí dost pravděpodobné. Je možné, že se zamilujete nebo prohloubíte stávající vztah. Může Vám do života vstoupit nový člověk. Také se projeví opravdové přátelství a můžete najít spřízněné duše. Vaše schopnosti, zejména intuice, v tomto období vzrostou a díky bohatým emocionálním zkušenostem, které nyní prožíváte, dojde také k Vašemu duchovnímu růstu.

Čtyřka Vzduchu – Uprostřed týdne si udělejte čas na odpočinek nebo si vezměte dovolenou. Než učiníte jakékoliv rozhodnutí, vezměte si více času na promyšlení všech kroků a rozhodnutí. Pokud hodně váháte, zkuste si zameditovat s otázkou na Váš problém. Naleznete odpověď.

Slunce – Na konci týdne Vás čeká nádherné období plné štěstí. Budou k Vám proudit nové úžasné nápady, které Vás dovedou k Vašemu cíli a úspěchu. Mějte důvěru sami v sobě. Udržte své myšlenky pozitivní a vše dopadne výborně. V tomto období Vás bude provázet také archanděl Uriel, který podnítí nové myšlenky, řešení a zesílí Vaši důvěru ve Vaši inteligenci a moudrost.

Doufám, že tento týden prožijete v lásce a radosti. Nezapomeňte spolupracovat s anděly a na to, že vše se děje z nějakého důvodu, i když ten důvod zatím možná nevidíte.

V tomto týdnu se můžete těšit na video Souzníme s přírodou v prosinci a na Výklad pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pro měsíc prosinec 2018.

Přeji Vám krásný předvánoční  čas.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments