Výklad karet na týden 25. – 31. 5. 2020

Další týden se přehoupl, jako houpačka a my tady máme nové poselství od andělů pro týden od 25. do 31. 5. 2020. Taky tento den padlo zrušení příkazu nošení roušek venku, tak zhluboka dýchejte čerstvý vzduch a dejte volnost svým dýchacím cestám. Vhodné bude, abyste inhalovali a posílili svou imunitu, abyste nebyli náchylní k respiračním onemocněním, protože právě dýchací ústrojí dostalo hodně “na prdel”. Teď ale k poselství.

Královna pohárů – Pokud jste měli nějaké emocionální problémy či problémy ve vztazích, a to ať na úrovni rodinné, partnerské či přátelské, dojdou k vyřešení a posunou se na novou úroveň. Snažte se komunikovat a udělat kompromisy. I když věci a situace nemusí být 100% ideální, zaplaví Vás pocit klidu a míru. Vnímejte svou intuici a věřte ji, protože právě ona Vám říká, co máte dělat. Ujistěte se, že i když pečujete o ostatní, pečujete dostatečně také sami o sebe.

Osmička mečů – Bude důležité, abyste si uvědomili, že nemusíte setrvávat v současné situaci, pokud v ní nejste šťastní. Pokud budete mít pocit, že jste chyceni v pasti, podívejte se na situaci znova! Vždy existují možnosti, jak z toho ven a jak vše vyřešit. Ano, ne vždy jsou ty cesty lehké, ale když budete silní a vytrváte, dojde k řešení a klidu. Jednejte ale spravedlivě. Nejdůležitější ale bude, abyste věřili ve své schopnosti a sami sobě. Snažte se udržovat své myšlenky pozitivní, protože myšlenka je dost silná a ovlivňuje Váš reálný život. 

Osmička holí – Na konci týdne se připravte na rychlou jízdu, protože situace se pohnou velkou rychlostí kupředu a veškeré předešlé zpoždění bude pryč. Vaše plány se začnou projevovat rychle a energicky. Váš úspěch Vás může zprvu zaskočit, ale věřte, že bude velice příjemné vidět, jak se Vám daří. Snažte se ale zůstat uzemněni, i když budete mít příliž příležitostí a možností. 

Tento týden bude plný nových příležitostí a bude nabitý energií. Snažte se být pozitivní, aby i ona energie taková byla. Buďte v klidu, a pokud budete ve stresu z času, snažte si říct a uvědomit, že čas plyne a ohýbá se – je to nekonečno a když na něj takto pohlédnete, ucítíte, jak plynete s ním a Vaše srdce zalije příval klidu. 

Můžete se také podívat na dva nové články Souzníme s květinami a Porozumění měsíce. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na