Výklad karet na týden 25. – 31. 10. 2021

Krásné, podzimní a hlavně slunečné nedělnění Světýlka! Jak už bývá zvykem, dnes se společně podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro poslední týden v tomto měsíci, a to od 25. do 31. 10. 2021. 🙂 Poslední den, tedy 31. 10. 2021 nás čeká Samhain a hned na začátku měsíce následně Dušičky. O Samhainu, Dušičkách, Svátku všech Svatých, Día de Muertos a Halloweenu si můžete přečíst článek “Samhain, předchůdce Dušiček a Halloweenu” a nebo si vyposlechnout podcast, ve kterém si také vyprávíme příběhy z historie. Podcasty najdete na YouTube, Spotify i Apple Podcasts. Nyní se ale spolu podíváme na výklad pro nastávající týden.

týdenní výklad

Měsíc

Na začátku týdne se můžete cítit zranitelní a můžete cítit pochybnosti o tom, čemu jste věřili. Budete přemýšlet, zda to, co vidíte je pravda či lež. Bude se jednat o situace, vztahy s lidmi, ale také se to dotkne Vašeho přesvědčení. Bude se jednat o hluboký, emocionální konflikt, který ale budete vést sami v sobě. Budete stát před rozhodnutím, ale andělé radí, abyste se pokusili řídit spíše svými smysly a intuicí, nikoli logikou. Nápovědu Vám mohou dát Vaše sny a pocity – nebojte se si je zaznamenat a poté v nich najít souvislost a odpověď. Můžete v tomto období zariskovat, protože tím opět obohatíte své životní zkušenosti a můžete nalézt pravou příčinu svého vnitřního neklidu. V oblasti domova můžete pocítit pochybnosti, zda bylo Vaše rozhodnutí o koupi nového domova či rekonstrukci správná, protože finanční situace se změnila a ztížila. V oblasti vztahů (jakýchkoliv) můžete pocítit nejistotu po tom, co Vás někdo další nechal na holičkách či Vás nějakým způsobem zklamal. V oblasti kariéry a financí se může tato energie projevit, jako pochybnost po dosažení Vašeho cíle, na kterém jste tvrdě pracovali – ve finále se k Vám může vplížit zklamání, že to všechno, co jste kvůli úspěchu podstoupili, nestálo za to.

Archanděl Haniel

Na začátku týdne nad Vámi bude bdít archanděl Haniel, který je spojen s Úplňkem, intuicí a jasnozřivostí. Dokáže Vám pomoci v rozvoji, důvěře a řízení se vlastní intuicí.

Klikni na obrázek pro podcast

Královna pohárů

Také uprostřed týdne byste měli věnovat pozornost svým snům, které Vám mohou přinést důležité poselství a odpovědi, které hledáte. Toto období bude přát lásce, zamilovanosti, laskavému přístupu a citové upřímnosti. Kdybych měla shrnout poselství této karty do jedné věty, byla by to tato: “Následujte své srdce.”. Bude se Vám dařit také v oblasti kreativity. Královna je matkou a ženou, a přesně to, co se Vám vybaví při čtení těchto dvou slov, je její energie, která bude vládnout a Vy svou laskavostí a láskou budete moci udělat svět lepším. Stačí i malé krůčky.

Císař

Tato karta symbolizuje manžela, partnera, který je spolehlivý a stálý. Je vyrovnaný sám se sebou a své emoce má pod kontrolou, ale je velice zatížený na svůj komfort. Nicméně na konci týdne do Vašeho života přilétne rovnováha a jistota. Problémy, se kterými by jste se mohli potýkat, můžete zvládnout pečlivým plánováním a soustředěním se. Všeobecně se do Vašeho života vrátí řád, který Vás opět ukotví a dá Vám jistotu ve Vašich krocích, které budete podnikat. Můžete důvěřovat sobě a blízkým lidem. V oblasti domova se stanete vůdcem, který nastolí rovnováhu, harmonii a pocit bezpečí. V oblasti vztahů naznačuje, že do Vašeho života vstoupí nová osoba (jste-li svobodní) a stabilitu vztahu a plánování budoucnosti (jste-li zadaní). Ve finanční svéře budete mít přehled, pořádek a budete plánovat, jak vše splatit a zvládnout své finanční povinnosti. V práci můžete pocítit jistotu a spravedlnost.

Archanděl Michael

Na konci týdne nad Vámi bude držet ochranná křídla archanděl Michael, který Vám dodá odvahu, sílu a ochranu. Také Vám pomůže zaměřit Vaši logiku na veškeré projekty, do kterých se rozhodnete pustit.

Klikni na obrázek pro více informací

Tento týden se zdá být poklidný a zahalený v andělských křídlech. Užijte si tento týden, běžte na procházku do přírody a užijte si barevných krás, které nám dopřává Matka Příroda. Zhluboka dýchejte, nechte odejít a odvát vše, co Vás trápí, zatěžuje či Vám již neslouží – jak po materiální, emocionální, tak vztahové rovině.

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments