Výklad karet na týden 25. 11. – 1. 12. 2019

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí . 🙂 Podíváme se spolu, jaký nás čeká týden od 25. 11. do 1. 12. 2019. No jo, máme tady poslední podzimní týden a už nám na dveře klepe prosinec. 🙂 Tak jdeme na to.

Most – V minulosti se udály nějaké věci či situace, které Vás měly probudit a povzbudit k uskutečnění životních změn. Může se jednat o nové zjištění nebo o něco, co už víte, ale odkládali jste to do pozadí nebo si to nechtěli připustit. Ovšem je zapotřebí odhodit strach a nejistotu – nemůžete dál dělat, že se nic neděje a bude zapotřebí jednat. Neděste se, bude to období probuzení a svobody. Roztáhněte křídla a přijměte cestu Vašeho srdce a intuice. Způsob, jakým vidíte sami sebe i svět se změnil. Je to v pořádku. Je čas růst. Komunikujte s archandělem Chamuelem, který Vás podpoří v tom, abyste následovali svou intuici, protože to je nejjednodušší způsob, jak s Vámi andělé komunikují. 

Spravedlnost – Andělé chtějí, abyste věděli, že jste ve skutečnosti mnohem silnější než si sami uvědomujete. Můžete zvládnout jakoukoliv situaci, pokud do řešení zapojíte laskavost, soucit a něhu. Bude zapotřebí právě toto aplikovat do Vašeho života. Ovšem musíte před tím uvěřit sami v sebe, ve svou sílu a schopnost růst. Na problémy, které Vám kříží Vaši cestu životem, se podívejte jako na příležitost učit se a posilnit se. I zde při Vás bude stát archanděl, tentokrát Ariel, který Vám dodá sílu a podporu. Také dokáže podpořit v době, kdy prožíváte finanční problémy nebo máte bezútěšné období. 

Slunce – Na konci týden na nás všechny čeká krásné období. Uspěli jste v tom, v čem jste vynaložili tolik úsilí. To vše bude obdařeno hojností (ať již materiální, duchovní či emoční) a úspěchem. Snažte se udržet si své myšlenky pozitivní. Také k Vám budou proudit nové myšlenky, kterých se držte a důvěřujte sobě. Přichází příznivé změny ve Vašem životě. Jste na správné cestě k Vašemu osvícení. Na konci týdne se obracejte na archanděla Uriela, který podnítí vaše nové myšlenky, řešení, důvěru v sebe, ve vaší inteligenci a moudrost. 

Čeká nás krásný týden! Odhoďte strach a udělejte to, co cítíte, co si přejete a buďte laskaví. Celý týden nás budou provázet archandělé. Roztáhněte křídla! Zvládnete vše, co si přejete! Život je krásný!

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na