Výklad karet na týden 24. – 30. 6. 2019

I když předchozí týden byl náročnější, co se týče času a energie, určitě byl přínosem, protože jsme zjistili, že zvládneme mnoho věcí. Taky jste to tak měli? 🙂 Dnes se spolu podíváme na to, co nás čeká v posledním červnovém týdnu od 24. do 30. 6. 2019.

Trojka Vzduchu – Začátek týdne bude pro nás důležitý v nastartování vpřed. I když budete cítit velký smutek, protože budete muset opustit lidi a věci, které Vám již nepřináší radost a pocit štěstí. I když to je těžké, je to potřebné k tomu, abyste se posunuli dopředu. Udělejte si čas na uzdravení a odpusťte sobě i ostatním, kteří Vám jakkoliv ublížili. Odpusťte jim a nechte odejít – jen tak se můžete posunout ve své cestě dál.

Král Země – Uprostřed týdne se můžete těšit na úspěšné období, protože jste odstranili ze svého života to, co Vás trápilo – minimálně jste tento proces započali. Nebojte se sebevědomě přijmout příležitosti, které Vám budou nabízeny, a buďte kreativní.

Sedmička Vzduchu – Na konci týdne bude potřeba, abyste přezkoumali své plány, které máte do budoucnosti. Je potřeba mít vše přesně naplánované a promyšlené, protože půjde o víc, než se na první pohled může zdát. Nebuďte v jednání zbrklí a počkejte si na ten správný čas. Jak ho poznáte? Ten pocit, že je to právě ten okamžik pocítíte.

Andělé mi z balíčku vyhodili čtvrtou dodatečnou kartu, na kterou musíme brát také zřetel. Její význam nás bude provázet celý týden.

Zamilovaní – Pokud máte v plánu dělat důležitá rozhodnutí, které se bude týkat právě vztahu, pečlivě zvažte své možnosti a podívejte se na věci a situace i z pohledu toho druhého, abyste pochopili. Vztahy budou intimní a důvěryhodné. Také Váš zdravotní stav bude dobrý, takže se nebudete muset tímto trápit. Celý týden nás bude provázet archanděl Rafael, mocný léčitel. Je také patronem zamilovaných. Léčí nejen fyzické bolístky, ale také ty duševní, proto se na něj nebojte obrátit s prosbou o pomoc a vedení.

Tento týden bude zajímavý a zase nás posune dál. Naskytnou se nám nové možnosti a neměli bychom se nechat ovlivnit strachem. Volejte si na pomoc anděly, protože Vám chtějí pomoci, ale musíte jim to sami vědomě dovolit – pokud to neuděláte, nemohou nic dělat, protože ctí naši svobodnou vůli.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na