Výklad karet na týden 23. – 29. 3. 2020

Přeji Vám krásné nedělnění a opět se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 23. do 29. 3. 2020. Příští týden ve čtvrtek se můžete těšit na Horoskop pro měsíc DUBEN 2020. No, ale nyní se spolu půjdeme podívat na to, co nám přinese příští týden. 🙂

Sedmička mečů – Na začátku týdne byste měli zastavit to, na čem pracujete nebo co plánujete a podívat se na vše podrobněji, protože můžete odhalit chybičky a komplikace, které by na Vás v průběhu mohly vyskočit a zaskočit Vás. Snažte se na celou situaci či plány podívat objektivně a nebojte se obrátit s prosbou o pomoc na odborníka. Snažte se být pečliví na detaily a nebuďte zbrklí. Jednejte intuitivně a pokud dojde k pozastavení činnosti, nestresujte se tím. Také andělé varují na to, že by někdo zúčastněný mohl mít neférové plány.

Pětka pentaklů – Uprostřed týdne se snažte nesoustředit se na to, co nemáte, ale místo toho se pokuste zaměřit na to, co máte a najděte opět to pravé kouzlo v těch “samozřejmých” maličkostech života. Nezapomeňte, že myšlení na nedostatek, ten nedostatek přenese do našeho reálného života. Myšlenka je dost podceňovaná, ale silná. Přehodnoťte nejen své myšlení, ale také slova, která používáte, protože SLOVO je nejstarší používaná magie, na kterou se (tak nějak) zapomíná. Ovšem nebojte se, situace, kterou prožíváte, se začne zlepšovat a Vaše nepříjemné pocity se začnou pomalu ztrácet. Starejte se nyní o své fyzické i emocionální zdraví.

Trojka pentaklů – Vaše situace či cíl, který Vám leží v hlavě a na kterém pracujete, může být úspěšná, ale nezapomeňte, že bude zapotřebí tvrdé práce a dobrého plánování. Můžete dostat také ocenění či uznání za své nadání a dovednosti. Na konci týdne byste se měli zaměřit na práci, která Vás naplňuje, přináší Vám radost, je Vaší vášní a vykonávat ji tak, jak nejlépe dovedete. Nemějte strach, Vaše kreativita bude odměněna. Můžete se také zapojit do skupiny lidí či organizace, takže nezapomínejte být týmovým hráčem.

Tento týden bude více pohodový, co se práce týče a bude ideální čas k tomu udělat si dlouhodobý plán, vše řádně promyslet a začít podnikat potřebné kroky. 

Pečujte o své zdraví a zdraví svých blízkých.

Pečujte o sebe i své blízké, užívejte si úzkého rodinného kruhu a snažte se radovat z maličkostí a nenechte se převálcovat jen negativní energií z médií.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments