Výklad karet na týden 23. – 29. 12. 2019

Přeji Vám krásný předvánoční čas! Dnes máme 4. adventní neděli a zapálili jsme 4. svíci na adventním věnci, která znázorňuje vyvrcholení adventu. Je to vhodný čas k uctění božích bytostí, andělů a jiných duchovních bytostí. Také symbolizuje poděkování čtyřem živlům. Na některých adventních věncích se objevuje také 5. svíčka, která znázorňuje 5. živel. Dne se spolu podíváme na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 23. do 29. 12. 2019.

Král pohárů – Měli byste si uvědomit, že jste přirozený rádce, který dokáže naslouchat lidem a poskytne jim uklidňující a láskyplná slova, která pramení z Vašich zkušeností. Na začátku týdne (ovšem ideálně nejen tehdy) otevřete svou mysl myšlenkám druhých lidí a přijměte jejich jedinečnost. zapojte se do charitativní činnosti. Také Vy můžete dostat radu od člověka, kterému můžete důvěřovat.

Devítka mečů – Uprostřed týdne bude zapotřebí pozitivního myšlení. Dávejte si pozor na vtíravé negativní myšlenky, které mohou být založené na lži, strachu a sebeklamu. Uvolněte vše, co Vás trápí a nechte to odletět na křídlech andělů k nebesům. Zkuste například napsat dopis andělům. Jak na to se dozvíte v tomto článku. Následně obraťte svou pozornost k úžasným možnostem, které se rýsují ve Vaší budoucnosti. 

Svět – Tuto kartu Vám andělé seslali, protože jste úspěšně dokončili to, na čem jste pracovali a co je pro Vás důležité. nyní si můžete dělat další dlouhodobé plány do budoucna, proto si najděte chvilku jen sami pro sebe a ujasněte si, čeho byste chtěli dosáhnout v roce 2020, jaké jsou vaše přání a sny. vše si zapiště a během roku si své body sebejistě plňte. Duchovně jste ze tento rok vyrostli, proto se nemáte čeho bát. Pokud budete chtít pomoci, bude nad Vámi bdít v tomto období archanděl Michael, kterého se nebojte požádat o radu ohledně Vašich dalších kroků do budoucnosti a požádejte jej o odvahu, sílu a ochranu. 

Užijte si Vánoce a Vánoční svátky v kruhu svých nejbližších a milovaných. Přijímejte s klidem lásku a také ji rozdávejte. Nezapomeňte, že kouzlo, to opravdové, je skryté v maličkostech a činech

Na Štědrý den se můžete těšit také na Vánoční poselství od andělů, o jehož zveřejnění se s Vámi podělím na facebooku, instagramu, a kdo jste si odklikli odběr, objeví se upozonění samo na Vašem zařízení. 🙂 

Nezapomeňte, že Vánoce nejsou o stresu, dokonalém stolu, úklidu či jídle. Je to čas klidu, míru, lásky a laskavosti k sobě i k ostatním. Nenechte si utéct to kouzlo Vánoc. Vychutnávejte si každý den naplno. 

Já už se velice těším na 24.12., kdy prožiju Vánoce s mým manželem, pejsky a manželovou rodinou, 26. 12. se těším na celou moji rodinu a 29.12. na výšlap na Hostýn s manželovým bráchou a jeho přítelkyní. 🙂 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na