Výklad karet na týden 22. – 28. 7. 2019

Netradičně zveřejňuji výklad pro týden od 22. do 28. 7. 2019 dnes místo neděle, protože zítra budu celý den v práci a neměla bych jak Vám výklad zveřejnit. 🙂 Jak jste si užili minulý týden? Něco nového? 🙂 Dnes se spolu teda podíváme, co nás čeká tento týden.

Šestka Ohně – Za začátku týdne se můžete těšit na úspěšné období. Na cestě je dobrá zpráva, která Vás potěší a posune ve Vašem životě dál. Buďte vnímaví a otevření novým možnostem.

Císařovna – Uprostřed týdne bude ideální čas k tomu, abyste vdechli život svým snům. Přestaňte o nich jen přemýšlet, ale také je začněte uskutečňovat. 🙂 Pečujte o své blízké i o sebe a najděte si čas. Můžete se těšit na hojnost jak v oblasti materiální, tak emocionální. Komunikujte s archandělem Gabrielem, který nad Vámi bude držet svá křídla, a který Vám pomůže s komunikací a povede Vás cestou lásky.

Čtyřka Vzduchu – Na konci týdne si najděte čas na odpočinek. Pokud začínáte dovolenou, snažte se vypnout a nemyslet na práci. Bude po Vás vyžadována odpověď, ovšem i když bude čas podstatný, nechte si dostatek času na rozhodnutí – ovšem zbytečně to neprodlužujte. Využijte svůj čas k tomu, abyste vše promysleli a jakmile budete znát své rozhodnutí, sdělte jej tomu, kdo na něj čeká. 

Přeji Vám krásný týden, který bude opět přínosným a posune nás zase dál v naší cestě životem. Užívejte si každý den tohoto léta s láskou a radostí.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments