Výklad karet na týden 22. – 28. 4. 2019

Další týden máme za sebou a nové možnosti před námi. Jak už je zvykem, podíváme se společně na to, co nám vzkazují andělé pro týden od 22. do 28. 4. 2019. Tak a teď přímo na výklad. 🙂

Šestka Vzduchu – Na začátku týdne pocítíte úlevu, protože věci, které Vás trápily, se začnou zlepšovat. Situace, která byla pro Vás složitá, konečně končí a Vy se můžete zase nadechnout. Bude také nejlepší čas k výletu. Využijte volna a hezkého počasí a vyrazte do přírody načerpat energii.

Měsíc – Uprostřed týdne bude vhodné uvolnit veškeré obavy, které se Vás ještě drží, protože Vás budou zbytečně držet zpátky. Sledujte maličkosti, protože budou důležité k dalšímu dění a hodně Vám prozradí o lidech a situacích. Komunikujte v tomto ohledu s archandělem Hanielem, který Vám pomůže tím, že Vám zvýší Vaše psychické schopnosti a intuici. Také Vám ukáže důležitou pravdu.

Eso Ohně – Na konci týdne se můžete těšit na novou vzrušující příležitost. Rozhodně se nebojte a chyťte příležitost pevně do rukou. Můžete se těšit například kariérní postup nebo novinky v této oblasti života. Nebojte se změnit svůj život právě v tomto čase a právě teď! Máte na to a je ideální čas.

Doufám, že se na další týden těšíte a užívejte si život každým okamžikem. Komunikujte s anděly, protože pokud jim sami vědomě nedovolíte, aby Vám pomohli, tak nemůžou nic dělat – a je těší Vám pomáhat. 🙂 Taky se nám blíží 1. květen, tedy 1. Máj, Lásky čas. Můžete se podívat na novější článek, který souvisí právě s tímto dnem. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments