Výklad karet na týden 22. – 28. 10. 2018

Tak tady máme další týden a s ním i nový výklad s poselstvím od andělů. Jaký jste měli týden Vy? Co mi tak zběžně píšete do soukromých zpráv na facebooku a co tak slýchám od svého okolí, výklady Vám sedí. Já sama jsem jejich účinek pociťovala celý týden. 🙂

Jsem také jen člověk a snažila jsem se vyhovět všem a to jak v soukromí, tak v práci. Ovšem to není reálné bez toho, abyste pak necítili zklamání. A tak jsem se při jedné terapii uprostřed týdne rozhodla, že na to kašlu, nebudu nic lámat na sílu, a proč to vlastně nenechám na osudu? Vždyť vím, že je vše tak, jak má být a tak to budu i přijímat. Pocítila jsem náhlou úlevu, hrdost mého anděla, který mě objal křídlem a nádherný klid uvnitř sebe. Vše se začalo řešit samo a já se stala jen spokojeným pozorovatelem. A přesně tohle bych doporučila každému z Vás, kdo čtete tyto řádky.

Nyní se ale společně pojďme podívat na to, co nám vzkazují andílci do nového týdne od 22. do 28. Října 2018.

Kruh – Na začátku týdne nás bude ochraňovat archanděl Michael, který nám bude dodávat sílu, odvahu a chránit ve všech situacích, které nám nebudou příliš příjemné. Proto si ho nezapomeňte zavolat, protože bez Vašeho svolení Vám pomoci nemohou. Nicméně v tomto období nás čeká čas pozitivní změny! Situace, která Vás trápila nebo někde uvnitř strašila, se náhle posune vpřed a Vy nemusíte mít žádný strach, protože štěstí bude stát na Vaší straně. Jistě, každý začátek je náročný, ale je zbytečné zhoršovat si ji ještě strachem.

Rytíř Ohně – Uprostřed týdne se budeme stále posouvat dál a na povrch vystoupí nová náhlá událost, která bude vyžadovat Vaši okamžitou pozornost. Ovšem ničeho se bát nemusíte. Hlavně nezapomeňte, že i když bude čas k řešení podstatný, pečlivě si promyslete, co chcete a jak budete situaci řešit. Klidně si vezměte krátký čas na rozmyšlenou, protože nikdo nemá právo Vás do něčeho tlačit a cokoliv řešit pod nátlakem je vždy nebezpečné.

Desítka Vzduchu – Na konci týdne si můžete zhluboka oddechnout. Zvládli jste to a je zde konec obtížné situace. Nebojte se hlavně přijmout změnu, protože můžete očekávat jen změnu k lepšímu. Také se zbavíte své závislosti, která může být skryta v situaci, v bytosti či emoci.

Tento týden nám opět přinese poučení a posune nás vpřed. Ničeho se hlavně nebojte a přijímejte vše, co k Vám bude proudit s naprostým klidem. Vždy má vše svůj důvod a to poznáme buď hned, nebo teprve časem. Ale je zbytečné s tím bojovat. Kolikrát se díky naší tvrdohlavosti, že my víme nejlépe, jak to či ono má být, vše jen zhoršuje a potom se trápíme a společně s námi také okolí.

Nechť Vás tedy chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

Photo by Oldřich Mach (odimm@email.cz)

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments