Výklad karet na týden 21. – 27. 10. 2019

Doufám, že jste minulý týden prožili v poklidu a že jste zvládli vše, co jste si usmysleli. Tento týden opět prozkouší naši trpělivost, znalost nás samých a víru v to, co děláme. No ale pojďme se spolu podívat na to, co nás teda čeká v týdnu od 21. do 27. 10. 2019. 🙂

Desítka Ohně – Na začátku týdne na Vás padne příliš mnoho práce. Dávejte si pozor na to, abyste se moc nepřetížili a nevystresovali, protože tím by byl Váš život v nerovnováze a necítili byste se komfortně. Se stresem jde pochopitelně ruku v ruce také možné zdravotní komplikace, takže další důvod, proč být na sebe obezřetní. Nebojte se přijmout pomoc od ostatních – nemusíte vždy vše zvládnout sami. Buďte týmovým hráčem a naučte se vkládat důvěru i do ostatních. 

Dvojka Ohně – Uprostřed týdne se můžete těšit na to, že dosáhnete uplatnění v tom, na čem jste pracovali a s čím jste si například nechali pomoci ze začátku týdne. 🙂 Uzavřete nová slibná partnerství – možné v osobním i kariérním životě. Také jsou možné nové smlouvy. Obojí má budoucnost. Zhluboka se nadechněte, protože je čas, abyste pokračovali dál vpřed a věřili v to, co děláte.

Osmička Vzduchu – Na konci týdne nadejde další zkouška – máte dostatek sebevědomí? Pozor na pocit chycení v pasti nebo že jste zahnáni do kouta. Tyto pocity jsou lživé a je to jen zkouška Vaší vůle, trpělivosti a víry jak v to, co děláte, tak ve Vás samé. Nenechte si shodit sebevědomí a odhoďte strach jednat. Máte na vše, co si usmyslíte a když v to, na čem pracujete, věříte, tak Vás nemůže nic zastavit. 

Přeji Vám mnoho síly a sebevědomí. Mějte se rádi a věřte si. Hledejme všichni spíš důvody, jak to zvládnout než hledat důvody, proč to nedáme nebo proč něco nejde. Je to hlavně o nastavení naší mysli. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments