Výklad karet na týden 21. – 27. 1. 2019

Přeji Vám krásné úternění a jako první se Vám omluvím za opožděný výklad, ovšem vzhledem k mým časovým možnostem jsem nebyla schopná reagovat včas. Ale nyní se společně pojďme podívat na to, co nás čeká a co nám andělé vzkazují v týdnu od 21. do 27. 1. 2019.

Osmička Vody – Na začátku týdne nás přepadne touha jít dál. Budeme hledat něco smysluplného, co bychom mohli v našem životě změnit nebo dělat. A to ať v osobním nebo pracovním životě. Důvěřujte své intuici a odhoďte strach. Připravte se na duchovní i emocionální růst.

Sedmička vzduchu – Uprostřed týdne se nezalekněte zdánlivě špatných časů. Vše zlé sebou nese i kus dobrého v ponaučení. Díky tomu se zase posunete dál a budete moudřejší. Zamyslete se, co bylo špatně ze všech stran, pochopitelně i ze strany Vaší. Půjde totiž o víc, než se na první pohled může zdát. Pokud Vás čeká důležitý krok v životě, ale cítíte se nejisti, zabrzděte. Nedělejte nic na sílu, mohlo by se jednat o špatné načasování.

Dvojka Země – Na konci týdne se bude dít mnoho věcí, protože vše, co mělo zpoždění, se rozjede najednou. Bude třeba učinit rozhodnutí. Ovšem k řešení se snažte volit hravější přístup a nenechte se ovládnout strachem, nejistotou nebo vztekem.

Vše se děje z nějakého důvodu a vždy to nese poučení do života, které nás posouvá vpřed. Proto Vám přeji krásný týden a snažte se na věci a události dívat ze všech úhlů pohledu. Nebojte se, vše je tak, jak má být.

Nechť Vás chrání a provází andělé,

s Láskou Vaše

Photo by Oldřich Mach (odimm@email.cz)
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments