Výklad karet na týden 20. – 26. 5. 2019

Krásné nedělnění mí milí! Konečně se nám začalo trochu jařit, tak snad to už taky vydrží. Dnes se spolu opět podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 20. do 26. 5. 2019.

Životní Zkušenost – Na začátku týdne nás čeká významná životní událost. Zahoďte strach – je čas roztáhnout svá křídla a letět vstříc svým snům a přáním. Učiníte silný objev, který Vás zaujme, bude důležitý a povede ke změně – k pozitivní změně. V tomto období Vás bude provázet archanděl Chamuel, který Vám pomůže, abyste správně následovali svou intuici, protože přesně touto formou k nám andělé nejčastěji promlouvají.

Dvojka Ohně – Uprostřed týdne se můžete těšit na úspěšné období, protože co jste započali, ať už v pracovním nebo osobním životě, dosáhne svého uplatnění a záře. Můžete se těšit na nové partnerství jak v osobním, tak pracovním životě. Je dosti možné povýšení nebo změna práce, také podepisování pro Vás velice důležitých dokumentů a smluv. Nebojte se a pokračujte vpřed, protože jste na správné cestě.

Dvojka Země – Na konci týdne se nenechte zaskočit, protože se toho začne dít mnoho najednou. Ale vše je v pořádku, na to nezapomínejte. Bude potřeba, abyste učinili rozhodnutí, ovšem nestresujte se zbytečně. Volte kreativní řešení, podívejte se na danou situaci z více úhlů, než učiníte rozhodnutí.

Užijte si krásný týden a mějte radost z každého dne a každé maličkosti v životě, protože právě to dělá náš život kouzelným.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na