Výklad karet na týden 20. – 26. 12. 2021

Přeji Vám Světýlka krásnou 4. adventní neděli! Doufám, že máte dárečky nakoupeny, částečně zabaleny, pečete si pro radost a Vánoční atmosféru, stromeček na balkoně – někteří už i nastrojený a těšíte se na příchod dalšího kouzelného období. 🙂 Čekají nás totiž nejen Vánoce, ale také hlavně Yule – Zimní slunovrat, o kterém Vám brzy zveřejním článek. S podcastem na toto téma mám aktuálně trochu problém, protože v pátek večer jsem přišla o hlas, který se mi už dnes sice vrátil, ale pořád zním, jako bych se vrátila do období puberty. 😀 No a to nemohu Vašim ouškům udělat. Teď se spolu ale pojďme podívat na to, co nám andělé sdělují pro tento týden od 20. do 26. 12. 2021!

týdenní výklad

Pro ty, kteří mě nesledují na Facebooku nebo Instagramu: na konci výkladu se také dozvíte o dnešním Úplňku ve znamení Blíženců, který na nás dnes působí.

Kolo štěstí

Hned ze začátku týdne se můžete těšit na kouzelné období, kdy bude možné naprosto cokoliv a to obvykle v pozitivním smyslu! Doslova! Jsou možná “náhodná” setkání, příchod novinek, návrat bývalého partnera/partnerky a tak dále. Pokud jste měli v poslední době náročnější období, tak se můžete těšit na změnu k lepšímu. Vaše intuice se zněkolikanásobí, proto se nezapomeňte zaměřit také na ni a vzít ji na vědomí. Zlepší se Vaše komunikace mezi Vámi a ostatními. U některých z Vás je také možné, že se objeví senzibilní schopnosti. Také Vaše sny a přání se v tomto období budou moci lépe zhmotnit do reality – jen na ně musíte intenzivně myslet a doopravdy si je přát. Doma se můžete těšit na nečekanou změnu, která sice může být překvapivá, ale z dlouhodobého hlediska prospěšná. Ohledně vztahů bude možné, že se k Vám bude chtít vrátit Váš bývalý protějšek, ale rozhodnutí bude jen na Vás, zda dáte vztahu další šanci. Buďte k sobě ale upřímní a nesnažte se něco slepovat na sílu. V práci k Vám přijdou příznivé zprávy, které zlepší Vaši situaci, ale bude zapotřebí, abyste si ujasnili své priority a pružně se přizpůsobili novým požadavkům.

Archanděl Michael

V tomto čase nad Vámi bude držet svá ochranná křídla archanděl Michael, který Vám dodá dostatek sebedůvěry, síly a odvahu, kterou budete potřebovat.

Královna pentaklů

Uprostřed týdne se můžete těšit na období, kdy Vám bude projevena podpora či finanční pomoc, protože je možné, že se ocitnete v určité finanční tísni. Můžete se ale těšit na pevné zdraví, plodnost a smyslný sexuální život. Do Vašeho života může vstoupit žena, která bude finančně zaopatřená, ale také velkorysá a poskytuje oporu ostatním. Má mateřský instinkt, je milující, moudrá a svou náklonnost Vám bude projevovat také fyzicky. 

Pětka holí

Na konci týdne bude zapotřebí, abyste hájili svou pozici a to nejen v práci, ale celkově ve Vašem životě a také vůči sobě samým. Je také možné, že se vyskytnou určité změny plánů, které by mohly způsobit disharmonii nejen u Vás, ale také ve Vašem okolí. Důležité bude, abyste nečekané změny plánů zvládali s nadhledem a lehkostí – a to Vy dokážete. Nezapomínejte, že vše se děje z nějakého důvodu a pokud se teď má něco změnit, tak se to změní a bude to přesně tak, jak to být doopravdy má, protože to ukáže další zajímavou pravdu či informaci, kterou budete do budoucna potřebovat.

Jako každý rok se můžete na Štědrý den, v pátek 24. 12. 2021, těšit na Vánoční poselství od andělů 2021 a následující den, v sobotu 25. 12. 2021, se můžete také těšit na Poselství andělů pro rok 2022, ve kterém Vám na mých sociálních sítích zveřejním fotografii 7 hromádek karet, z nichž si vyberete jednu či více, které s Vámi budou souznít. Otočíme si je a jejich poselství zveřejním v pátek 31. 12. 2021!

Nechť Vás chrání & provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments