Výklad karet na týden 20. – 26. 4. 2020

Přeji Vám krásné nedělnění! Dnes se spolu opět podíváme na to, co nám vzkazují andělé. 🙂 V tomto týdnu se můžete také těšit na další článek z blogerské výzvy – #17Mé zvláštnosti, který vyjde v úterý a ve čtvrtek na článek “Rituál na posílení energie”. 🙂 Nezapomeňte také, že do pátku 24. 4. mi můžete napsat do zpráv na mém facebooku nebo instagramu k videu Čarodějnický speciál, který vyjde 30. dubna. Bližší informace naleznete ZDE. 🙂 Tak ale teď přejdeme přímo k tomu, co Vás zajímá – co nám andělé vzkazují?

Trojka mečů – Na začátku týdne se projeví něco, co se stalo a co Vás neustále bolí a mrzí. Bude zapotřebí, abyste tuto bolest opustili – odpusťte sobě a ostatním. Smutek přejde a nakonec se Vám ukáže smysl této situace, protože nic se neděje bezdůvodně, i když tomu v dané chvíli nemusíte věřit. Pravdou je, že smutek a bolest Vás drží zpátky a Vy nemůžete jít z místa dál. Může se jednat o nedorozumění, pocit osamocenosti, zjištění bolestivé pravdy – každopádně se to bude hodně dotýkat vztahů, a to ať partnerských, karmických, přátelských, mileneckých, rodinných nebo pracovních. 

Oběšenec – Uprostřed týdne bude vhodný čas k novým začátkům. Nastane čas, abychom přehodnotili své plány a postupy, a pokusili se na věc či situaci podívat z jiného úhlu pohledu. Pokud se budete cítit být ve slepé uličce, věřte, že se jedná o dočasný pocit. Využijte tento čas pozastavení k tomu, abyste lépe naplánovali své budoucí kroky. V tento čas buďte pozorovateli a bedlivě sledujte situace kolem sebe. 

Požádejte archanděla o pomoc!

Zde Vás bude provázet archanděl Gabriel, který Vám může pomoci, když budete myslet, jednat či mluvit s ostatními. Pomůže Vám, aby to vše vzešlo z pozice lásky.

Páže pentaklů – Na konci týdne se můžete těšit na dobré zprávy, které se budou týkat Vašich financí. Vaše plány se začnou posouvat kupředu a Vás může upoutat nový zájem či vášeň. Buďte otevření a nebojte se realizovat své sny a plány. Důvěřujte ve své znalosti i schopnosti. 

To bylo poselství od andělů pro tento týden. Doufám, že se nebojíte snít a jít si za svými sny. Pořádně si svou cestu naplánujte a postupujte sebevědomě kupředu. Nezapomeňte také, že náhoda neexistuje a nic se neděje jen tak pro nic za nic. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments