Výklad karet na týden 2. – 8. 9. 2019

Přeji Vám krásný nedělní večer. 🙂 Nastává nám konec posledního srpnového týdne a sním tradičně také výklad na týden nový, tentokrát první v měsící září. 🙂 Prázdniny utekly, jako voda a já doufám, že jste si užili prázdniny, dovolenou a sluníčka dosytosti. 🙂 Věřím, že nás sluníčko ještě chvíli obdaří svými hřejivými paprsky. Nyní se podíváme na to, co nás čeká v týdnu od 2. do 8. září 2019.

Pětka Ohně – Na začátku týdne se budeme trochu opakovat z tohoto týdne. Opět si dejte pozor na to, s jakými úmysly do Vaší situace přichází druzí lidé (ale i Vy sami). Někdo totiž do Vaší situace nemusí vstupovat s bezúhonností, čistým svědomím a jeho záměry mohou být sobecké. Můžou se vyskytnout protichůdné cíle a na povrch vyplavat nepříjemné detaily. Ovšem nebojte se – stůjte si pevně za svým a hledejte řešení, protože se vždy naskytne. Pokud se dostanete do přímého konfliktu s druhou osobou, snažte se zachovat klidnou hlavu a nedat druhému možnost, aby se radoval z toho, že Vás vykolejil. Zkuste z této nepříjemné situace vyjít, jako vítěz-vítěz nebo chcete-li, “aby vlk se nažral a koza zůstala celá”. 

Devítka Ohně – Uprostřed týdne se nevzdávejte a chraňte si to, co jste vytvořili nebo vybudovali. Co záleží na tom, že se to někomu jinému nelíbí – je to jen Váš život a Vaše rozhodnutí, za které si ponesete jen Vy sami svou odměnu nebo zodpovědnost. Nikdo jiný ne, jen Vy sami. Mějte odvahu a věřte sami sobě a své intuici. Hlavně nemějte strach – je to zbytečné! 

Šestka Ohně – A přesně o tom to je. Vydržet, vybojovat si své štěstí, protože nikdo nám nikdy neslíbil, že život bude lehký. Kdyby byl, stejně by to byla nuda a my bychom jen zakrněli. Proč to píšu? Protože nám andělé prostřednictvím této karty vzkazují, že dobrá zpráva je na cestě a my dosáhli našeho vítězství. Dotáhnete svůj projekt nebo sen k jeho cíli a dokonalosti. Minimálně se dostanete do cílové rovinky, kde už uvidíte svůj cíl, takže se radujte – máte proč. 🙂 Můžete se také těšit na pochvalu a uznání od lidí, na kterých Vám záleží. 

Celý týden bude ve znamení ohně, takže bude velice akční a rychlý. Budeme se posouvat rychle kupředu a veškeré zpoždění bude pryč. Bude velice důležité si zachovat chladnou hlavu a nepropadat panice. Místo toho vše pečlivě naplánujte a postupujte sebevědomě vpřed. Ničeho se nebojte a spolupracujte s anděly. Vám, kteří nastupujete do školy, přeji úspěšný nový školní rok. 🙂

Také se můžete těšit na nový horoskop pro měsíc ZÁŘÍ, který vyjde ve čtvrtek. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na