Výklad karet na týden 2. – 8. 12. 2019

Tak už tady máme první týden v prosinci! 🙂 Jak si užíváte přípravy? Doufám, že v klidu a nenecháte se semlet předvánočním shonem. 🙂 Spolu se podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 2. do 8. 12. 2019. 

Rozhodnutí – Tuto kartu Vám andělé poslali hned na začátek tohoto týdne, protože jste buď na konci svého projektu nebo na křižovatce, kde se budete muset rozhodnout. Je vhodný čas k tomu, abyste prozkoumali a přehodnotili své možnosti – potom si sebejistě zvolte. Jste dobře připraveni na změny. Pokud řešíte nějaké právní situace, tak můžete být v klidu, protože se pro Vás vyřeší příznivě. Těšte se na nový začátek. Pokud máte pochybnosti ohledně toho, jak se rozhodnout, co je potřeba uvést do pohybu a co opustit, zavolejte si k sobě archanděla Jeremiela. 

Devítka mečů – Uprostřed týden bude potřeba pozitivních myšlenek, protože se do Vaší mysli budou vtírat negativní myšlenky, které se mohou stát právě těmi viníky, kteří Vám znepříjemní život. Myšlenky jsou dost často podceňovány, ale jejich síla je neskutečná a kouzelná a zhmotňují se v našem životě. Veškeré problémy uvolněte a nelitujte se. Svou pozornost obraťte k úžasným možnostem, které se Vám naskýtají – jen otevřít oči. 

Královna holí – Na konci týdne bude čas roztáhnout křídla a konečně letět. Již se nepodceňujte a věřte, že můžete zvládnout všechno, co si přejete. Budete k sobě přirozeně přitahovat lidi, kteří Vám pomohou. Ovšem nezapomínejte prosazovat svou kreativitu a nezávislost.

Užijte si krásný předvánoční čas a nezapomínejte na to pravé kouzlo Vánoc. Není to o drahých dárcích, dokonalé přípravě a stresu. Je to o blízkosti lidí, kouzlu v maličkostech, klidu a lásce. 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše  

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na