Výklad karet na týden 19. – 25. 8. 2019

Přeji Vám opět krásné nedělnění! Je až neuvěřitelné, jak rychle ten čas letí, a proto bychom si ho měli užívat každou vteřinou. Jak jste prožili minulý týden Vy? U nás se vyplnil do posledního detailu dle minulého výkladu a oba se s Oldou už těšíme domů, i když víme, že tam bude nepořádek a čeká nás spousta práce, kterou budeme muset dělat vždy po práci a v noci – ale už budeme ve svém a budeme mít kontrolu nad tím, co se děje nebo ne. 🙂 No ale nyní se půjdeme podívat na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 19. do 25. 8. 2019. 

Dvojka Vzduchu – Na začátku týdne budete bojovat s rozhodnutím, které neodkládejte ani nepřehlížejte. Intuitivně víte, co máte dělat, tak se toho nebojte a jděte vpřed. K úspěchu Vás opět dovede kompromis mezi oběma stranami – popřípadě si najděte prostředníka, který Vám s řešením problému pomůže nebo bude klidnit “rozvířené vody”.

Sedmička Země – Uprostřed týdne se neděste případného zpomalení. Vše jde tak, jak má, vše je správně nastaveno. Jen je nyní čas k tomu, aby situace a plány dozrály k bodu, kdy budete moci pokračovat vpřed. Opět bych použila příklad s kytičkou, kdy zakoupíte semínka rostlinky, která se Vám líbí, vyberete pro ni vhodnou půdu, zasadíte ji a pak se o ni budete s láskou starat a radovat se z každého malého růstu – i ona potřebuje dostatek času k tomu, aby z ní mohla vyrůst ta krásná květina, kterou jste si vybrali, a která Vám bude potěchem pro oči i srdíčko. 🙂 Takže se uklidněte a nedělejte si zbytečné starosti.

Velekněžka – Na konci týdne chtějí andělé, abyste poslouchali svou intuici a abyste vnímali opakující se zprávy a okolnosti ve Vašem životě, protože to budou náznaky a zprávy pro Vás, které Vám budou ukazovat cestu. Mějte trpělivost a promyslete pečlivě, co chcete udělat a jaké kroky učiníte ve Vašem plánu dál. Udržujte si ale i nadále své sny a touhy, protože jsou dosažitelné. 🙂 V tomto období nad Vámi bude bdít archanděl Haniel, která Vám pomůže zvýšit Vaši jasnost ve spojení s anděly a dokáže Vám pomoci rozlišit, které nápady a pocity jsou důvěryhodné. 

Tak tento týden, co nás čeká, bude sice náročný, ale opět se z něj poučíme a nic nebude tak zlé, jak se zdá. Přece jen, strach se zdá být velkým protihráčem, ale je v mnoha ohledech zbytečný a ne tak velký, jak se na první pohled zdá. Když se mu oddáme, jen nás zdržuje nebo popřípadě nás vychýlí z naší správné cesty – a to si potom zbytečně zkomplikujeme život a přijde na slova, jako “Kdybych býval….”, “Že já se bál…”, “Proč jsem to já ťula neudělal/a takto….”, “Proč jsem se tomu vyhýbal/a…”.

O strachu a jak s ním bojovat jsem se trošku rozepsala v minulém článku, tak pokud jste jej ještě nečetli a zajímalo by Vás, jak se aspoň trochu strachu postavit, klikněte na článek a mrkněte. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na