Výklad karet na týden 17. – 23. 9. 2018

Přeji Vám Světýlka krásné nedělnění! A jak už tomu bývá, s přicházejícím novým týdnem k Vám letí také výklad. Podíváme se společně na to, co nás čeká, na co se připravit a kterým věcem se raději vyhnout.

Sedmička Země – Na začátku týdne se můžete těšit z úspěchu, protože to, na čem jste tak dlouho pracovali, se krásně rozjíždí a věci se dávají do pohybu. Nelekejte se (nenechte se zmátnout) dočasnou pauzou, která nastane. Vždyť i kvítečko ze semínka potřebuje dostatek času, aby mohlo vyrůst a vykvést. Vy pokračujte v cestě k úspěchu, ale nic neuspěchejte.

Devítka Vzduchu – Pochopitelně jsme pouze lidé a lidé chybují. Proto není překvapením, že si dočasnou pauzou (zmíněnou výše) budete lámat hlavu a dělat starosti. Ovšem strach je jen iluzí a očekáváním toho nejhoršího se kupředu nikdy neposunete. Vždyť také, co si do mysli vložíme, to vysíláme do nebes a to poté také žijeme. Nedělejte to prosím. Zhluboka se proto nadechněte, zklidněte a uvědomte si, že je vše tak, jak má být a VŠE JE V POŘÁDKU. Když se budete stresovat, nebudete dobře spát a to se podepíše nejen na Vaší psychice, ale také na postupu k cíli a na Vaše okolí – a to ať v práci či soukromí. Je to zbytečné. Klid.

Vůz – A protože tolik toužíte jít dál, bude na Vás na konci týdne dohlížet archanděl Metatron, který pomáhá zhmotnit Vaše přání a sny ve skutečnost. Proto nezapomínejte, že je zapotřebí zabrat a zaměřte se hlavně na svou sebekázeň a vůli věci dokončit. Když to zvládnete (a já pevně věřím, že ano) můžete se těšit na významný úspěch, kdy se Vám dostane také veřejného uznání a to ať v pracovním kolektivu či v osobním životě.

Přeji Vám, aby Vás tento týden jen obohatil a aby nad Vámi nevyhrál strach. Bude to taková malá zkouška vůle a víry v sebe samotné. Vy to ovšem zvládnete.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na