Výklad karet na týden 17. – 23. 6. 2019

Tento týden byl plný překvapení, tedy aspoň u mě. A jak u Vás? 🙂 Doufám, že si užíváte letních dní a sluníčka plnými doušky, když máme pomalu po většinu roku zimu a chladné počasí. Dnes se spolu zase podíváme, co nám andělé vzkazují pro tento týden od 17. do 23. 6. 2019.

Čtyřka Ohně – Na začátku týdne se můžete těšit na období klidu, míru, spokojenosti a hojnosti. Hojnost k Vám může přijít v podobě lásky, štěstí, financí, materialismu či nového přírůstku do rodiny. Můžete si oddechnout, protože jste úspěšně dokončili a zvládli některou fázi svého projektu, který máte rozdělaný.

Desítka Ohně – Uprostřed týdne se nenechte zaleknout tím, že se na Vás nahrne spousta práce. Nebojte se rozdělit spravedlivě práci a požádat druhé o pomoc. Nemusíte nutně vše zvládnout sami. Jste jen lidi, nejste nadčlověk. 😉 Popřemýšlejte nad touto možností, protože pokud se budete snažit úplně všechno zvládnout sami, mohl by se Váš život ocitnout v nerovnováze. Byli byste ve stresu a se stresem jde ruku v ruce také zdravotní problémy, například bolest hlavy, nespavost, bolest zad, krční páteře či jiné.

Životní Zkušenost – Na konci týdne se můžete těšit na významnou životní událost, kdy učiníte velký objev, který Vás bude vést ke změně – k pozitivní změně. Nebojte se roztáhnout křídla a věřte si. Máte svou cenu, jste nápadití – jen si to přiznat a nechat v sobě probudit. Pokud máte pochybnosti nebo do jisté míry „tápete v temnotě“, zavolejte si na pomoc archanděla Chamuela, který Vám pomůže právě v této situaci.

Užijte si týden plnými doušky a nenechte se zmanipulovat negativními myšlenkami, slovy, které dokážou ublížit či strachem. Vždy nás vše učí a posouvá kupředu a potom ten výsledek stojí za to.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments