Výklad karet na týden 17. – 23. 2. 2020

Přeji Vám krásný začátek týdne! 🙂 Minulý týden nám přinesl mnoho možností a překvapení, proto jsem zvědavá, co nám andělé radí pro další týden od 17. do 23. 2. 2020. Tentokrát mi andělé z balíčku karet vyhodili čtvrtou kartu – doplňkovou. Taky jste zvědaví? Tak se na to jdeme podívat.

Čtyřka pentaklů – Touto kartou nás andělé můžou varovat před extrémy a radí nám, abychom se postarali o své zdroje příjmů. Pokud jste rozmýšleli nad tím, jak si našetřit nebo že si založíte spořící účet, jděte do toho. Také se v tomto období nebojte přispět těm méně šťastným. Vaše tvrdá práce se vyplácí a o hojnost nebude nouze. Buďte v tomto období otevřeni novým možnostem, které budou vzrušující a přinesou sebou také nevyhnutelnou změnu, která však povede k nově nalezeným zdrojům hojnosti. Nedovolte hlavně strachu a myšlenkám založených na strachu, aby ovlivnily Vaše rozhodnutí a kroky.  

Král holí – Uprostřed týdne bude potřeba, abyste se hodně soustředili a pokračovali vpřed v tom, co máte rozdělané a po čem toužíte. Věnujte svou energii a čas úkolu, který máte po ruce a rozdělaný. Dostanete se do vedoucí pozice a svým nadšením a zápalem budete inspirovat ostatní. Buďte ovšem otevřeni novým informacím, které se k Vám budou blížit, protože dostanete radu od někoho tvořivého, která Vám bude přínosem.

Dvojka pohárů – Na konci týdne se budeme věnovat našim vztahům. Sdílíte vztah s někým pro Vás hodně blízkým a právě tento přátelský vztah se může začít prohlubovat. Je také dost možné, že se vyvrbí na vztah milostný a na novou úroveň se také dostane důvěra. Rozvine se také láska, úcta a pochopení – proto ještě není vhodný čas tento vztah opouštět a zlomit nad ním hůl či se nechat odradit strachem. Jakékoliv konflikty mezi lidmi či skupinami dojdou k pozitivnímu řešení – konflikty končí a odpuštění nastává. Bude to také vhodné období k tomu říct tomu druhému, co doopravdy cítíte. 

Doplňková karta od andělů:

Velekněžka – Tuto kartu nám andělé seslali proto, že odpovědi, které hledáme, najdeme právě ve svých pocitech a emocích. Chtějí, abychom naslouchali a hlavně věřili své intuici! Poslouchejte signály, zprávy znamení, které Vás povedou přesně tam, kam chcete. Nebuďte ovšem zbrklí a hodně sledujte detaily, protože věci a situace nemusí být takové, jaké se na první pohled zdají. Nebojte se požádat o vedení anděly. Vše, co potřebujete vědět se Vám odhalí ve správnou dobu – buďte trpěliví. 

Po celý týden nad námi bude bdít archanděl Haniel, což je anděl milosti a ženské spirituality. Nebojte se s ním komunikovat a požádat jej, aby zvýšil vaši jasnost ve spojení s anděly a pomůže Vám rozlišit, které pocity a nápady můžete považovat za důvěryhodné.

Tak to je rada pro nadcházející týden. To, že se nám dějí věci, kterým zrovna nedokážeme porozumět, neznamená, že je něco špatně. Dřív nebo později to stejně pochopíme a pak se plácneme do hlavy a řekneme si “No jo! Proč jsem to neviděl, vždyť to bylo tak jasné!”. V tu chvíli to prostě tak zcela zřejmé nebylo a mělo to své důvody. Takže buďme trpěliví a důvěřujme své intuici a andělům.

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na