Výklad karet na týden 17. – 23. 12. 2018

Tak a máme tady poslední týden před Vánoci. Jak se máte a jak se na Vánoce těšíte? Doufám, že nejste nijak ve stresu. Nenechejte si zkazit tento předvánoční kouzelný čas ničím a nikým.

Je to zbytečné a přece tím neuděláte dotyčnému radost. 😉 I já se s podobnou situací potýkala, ale naštěstí mám kolem sebe dušičky, které mě vracely zpět a anděly, kteří mě uklidňovali.

Teď se společně podíváme na to, co nám andělé vzkazují na týden před Vánoci od 17. do 23. 12. 2018.

Eso Vody – Na začátku týdne se můžete těšit na lásku a to ať partnerkou, přátelskou, mateřskou, sourozeneckou či jinou nebo na vzkříšení vztahu mezi Vámi a druhými lidmi. A je to opět jedno, jestli v rovině rodinné, přátelské, pracovní,… Nastane také čas duchovního růstu a posílení Vaší intuice.

Sedmička Vzduchu – Uprostřed týdne vytanou na povrch plány, které si budou žádat Vaše přezkoumání, protože jde o víc, než se na první pohled zdá. Buďte trpěliví a v jednání opatrní, klidní a ne příliš zbrklí, protože by se mohlo jednat o špatné načasování. Poslouchejte své srdce, svou intuici a podle toho se rozhodujte.

Rytíř Vzduchu – Na konci týdne se objeví události, které se přihodí velkou rychlostí a veškeré zpoždění, které se táhlo téměř po celý rok, bude pryč. Udělejte si čas pečlivě přezkoumat své možnosti a k řešení využijte svou kreativitu.

Ať už se přihodí cokoliv, užívejte si dny s milovanými v klidu, harmonii, usmívejte se a nacházejte kouzlo i v maličkostech.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments