Výklad karet na týden 16. – 22. 3. 2020

Přeji Vám krásný víkend! Dnes se společně podíváme na to, co nám vzkazují a radí andělé pro týden od 16. do 22. 3. 2020. Tak se na to pojďme společně podívat, sama jsem velice zvědavá. 

Trojka pentaklů – Situace, která Vás zajímá a nad kterou se Vám vznáší pomyslný otazník, může pro Vás být úspěšnou, ale bude vyžadovat tvrdou práci a plánování. Můžete se těšit na uznání za své dovednosti. Soustřeďte svou pozornost na práci, která Vás naplňuje, přináší Vám radost, uspokojení a dělejte ji tak, jak nejlépe dovedete. Je dost možné, že se připojíte k organizaci či skupině – nezapomínejte, že je důležité být týmovým hráčem a spolupracujte s ostatními. 

Sedmička pentaklů – Vaše práce a úsilí Vám přinášelo výsledky a přinášet také budou. Jen se naskytne dočasná pauza ve Vaší činnosti. Nevěšte ale hlavu a využijte tento čas k plánování budoucnosti. Nenechte se smést pocitem úzkosti ze současné situace, protože teď přichází správný čas na odpočinek a nabrání síly. Můžete si řádně pročistit hlavu a promyslet si, jak budete do budoucna postupovat ve své činnosti. Co můžete změnit? Co můžete zlepšit? Nyní budete mít dostatek klidu k tomu, abyste nechali postoupit dopředu svou kreativitu. Buďte nyní trpěliví a zachovejte klid.

Páže pohárů – Na konci týdne může do Vašeho života vstoupit osoba nebo situace. Mohlo by se jednat o začátek přátelství, romantického vztahu nebo znovuobnovení vztahu. Současný vztah může vstoupit do nové fáze. Bude důležité, abyste s lidmi ve Vašem okolí hovořili o svých pocitech, byli k sobě navzájem laskaví, upřímní a empatičtí. Vaše intuice a psychické dovednosti se posílí.

Situace ve světě je všelijaká – míchají se v nás pocity strachu, vzteku, pobavenosti, pochybností nebo pocit, že nevíme, co si myslet. Názorů je nespočet, ale jedno je jisté. Jsme silné bytosti, které když chtějí, dokážou ustát cokoliv. Nepodceňujme preventivní opatření a NEPANIKAŘME. 

Opatrujte se! <3

Nechť Vás chrání a provází andělé!

S Láskou Vaše 

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments