Výklad karet na týden 15. – 21. 7. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění, tak jaký jste měli týden? U mě bylo opět mnoho nového a zase mi daly některé situace cennou lekci do života, například o smýšlení různých lidí a jak s nimi komunikovat, aby nedošlo k nedorozumění. 🙂 Dnes se ale podíváme na to, co nám vzkazují andílci pro týden od 15. do 21. července 2019.

Dvojka Vody – Na začátku týdne si najděte dostatek času k odpuštění. Odpusťte všem, kteří Vám kdy jakkoliv ublížili – ať už vědomě nebo nevědomě. Když se budete úzkostlivě držet minulosti a křivdy, bude Vás to zbytečně držet zpět a nepovolí Vám to rozlet. Obklopte se lidmi, které máte rádi, protože Vaše vztahy se upevní a sblíží. Pokud se dostanete do konfliktu, vždy se ho snažte otočit tak, abyste jej vyřešili pozitivně. 

Královna Země – Uprostřed týdne si udělejte čas na lidi kolem Vás. S problémy a ztrátami se snažte vypořádat laskavým a chápajícím způsobem. Nikdy nejsme v kůži toho druhého a nevíme, co si prožívá a co ho ke konkrétnímu jednání vede. Volte ovšem rozumný způsob – pokud s Vámi nechce dotyčný o problému komunikovat, nechte to být. Buď přijde čas, kdy s Vámi začne mluvit, nebo si to vyřeší v sobě sám.

Dvojka Ohně –   Na konci týdne se můžete těšit na období radosti. Dosáhnete uplatnění ve věci, kterou jste řešili a můžete jistě kráčet dál vpřed. Jsou také možná nová partnerství či podepíšete novou smlouvu, která bude pro Vás výhodná a posune Vás ve Vaší cestě životem zase o kousek dál. Je možné povýšení v práci či naprosto nová práce. Vezměte tuto příležitost, buďte vděční a snaživí.

Tento týden nás opět hodně poučí a nezapomeňte, že i když nám život něco či někoho vezme, vždy nám vloží do cesty něco nového, laskavého. Jinými slovy řečeno – když se jedny dveře uzavřou, druhé se odemknout. 🙂 

Dnes jsem Vám také zveřejnila další díl ohledně naší rekonstrukce bytu – “Posun v plánování kuchyně #4”, tak pokud se budete chtít podívat, nebo tuto naši cestu sledujete, klikněte na název článku. 🙂 

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments