Výklad karet na týden 15. – 21. 4. 2019

Přeji Vám krásné nedělnění milá Světýlka! Máme tady další týden a s ním nové možnosti a nové dobrodružství. Takže co nám vzkazují andělé pro tento týden od 15. do 21. 4. 2019?

Životní Zkušenost – Na začátku týdne je pro nás připravena významná, životní událost. Učiníme zajímavý, silný a nový objev, který povede k pozitivní změně. Bude ideální čas roztáhnout křídla a letět ke hvězdám. Komunikujte s archandělem Chamuelem, který Vám pomůže najít cokoliv, co hledáte. Zavolejte si ho a potom následujte své myšlenky.

Král Země – Uprostřed týdne nás čeká úspěšné období! Sebevědomě přijměte příležitosti, které Vám budou nabízeny, protože povedou jen k pozitivním změnám. Budete zahrnuti inspirací, jen mějte otevřenou mysl, a jak s inspirací potom naložíte, je na Vás.

Snílek – Na konci týdne učiníme výrazný skok víry. A to nejen víry duchovní, ale také víry sami k sobě a ke svým snům. Následujte své sny – začněte plánovat a postupnými krůčky realizovat. Dostanete neočekávané příležitosti, jen se nebát a přijmout je. V tomto období budete pod křídly archanděla Metatrona, který je průvodcem, pomůže Vám překonat rozpaky, přijmout opatření a posunout se vpřed.

Tento týden bude o posouvání vpřed, duchovním i osobním růstu, plnění snů a uvědomění si, co chceme a jak toho dosáhneme. Využijte tento týden ke svému prospěchu a hlavně komunikujte s anděly a přivolejte si je. Musíte jim dát svolení, aby Vám mohli pomoci.

Pokud jste se ještě nedívali na to, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu, mrkněte na Horoskop pro měsíc DUBEN 2019.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na