Výklad karet na týden 15. – 21. 3. 2021

Přeji Vám krásné, slunečné pondělnění Světýlka! 🙂 Dnes se spolu podíváme na to, co nám andělé vzkazují pro týden od 15. do 21. 3. 2021. V minulém týdnu vyšel podcast, kde Vám více představuji Andělské pohádky, které jsem pro Vás vytvořila a jsou věnované nejen dětem, ale také dospělým. Přečetla jsem Vám první 3 kapitoly, které nejlépe vystihují o čem pohádky jsou. Tak pokud jste ho ještě neslyšeli, tak si ho můžete vyposlechnout na YouTube nebo Spotify.

Oběšenec – Na začátku týdne se nelekejte, pokud se Vaše plány pozastaví. Je to v pořádku. Udělali jste dostatek práce na svém projektu či snu, ale nyní je potřeba se zastavit a můžete tento čas využít k přezkoumání Vašich dalších budoucích plánů. Pokud cítíte flustraci skrz svou kreativitu, kdy nemůžete zcela rozvíjet sebe a své plány, tak věřte, že je opravdu zapotřebí se na chvíli zastavit, aby vše mohlo správně dozrát.

Archanděl Gabriel

V tomto období nás bude provázet archanděl Gabriel, který podporuje naši kreativitu a pomáhá nám při mluvení, myšlení a jednání z pozice lásky.

Císařovna – Uprostřed týdne se můžete těšit na hojnost, která se může projevit v podobě jak materiální, tak emocionální. Pokud se snažíte o dítě, bude pro Vás toto období vhodné, protože se zesílí ženská a mateřská energie. V rodině se můžete těšit na harmonii a sblížení. Vaše projekty začnou opět vzkvétat, protože budete opět kreativní a po materiální, finanční stránce, budete zabezpečení.

Archanděl Gabriel

Také uprostřed týdne nás bude stále provázet archanděl Gabriel, který podporuje rodiče – ať už budoucí, stávající nebo adoptivní. Také pomáhá při tvoření projektu, protože podporuje tvořivé myšlení, nápady a dodává odvahu a příležitosti k jejich uskutečnění.

Král mečů – Na konci týdne bude na Vás, abyste převzali vedení a iniciativu. Na konci týdne bude zapotřebí zapojit spíše mysl než srdce, protože budete muset být silní – přichází intenzivní čas plný práce a učení se. Učit se není vždy spojené se školou, ale život sám nás neustále učí a dává nám cenné zkušenosti. Pokud je ale nějaká oblast, která Vás zajímá a chtěli byste si rozšířit své znalosti, tak se pusťte do samostudia nebo se přihlaste do odpovídajícího online kurzu.

Doufám, že si užíváte blížící se jaro a s radostí se na něj připravujete. Já začínám pomalu chystat náš balkón na čarodějnickou zahrádku a pracuji také na stejnojmenném podcastu, na který se brzy můžete těšit. 🙂

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
5 1 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments