Výklad karet na týden 15. – 21. 2. 2021

Přeji Vám krásný den Světýlka a vítám Vás u dalšího týdenního výkladu, ve kterém si prozradíme poselství od andělů pro týden od 15. do 21. 2. 2021. Taky ve čtvrtek 11. 2. vyšel nový podcast Andělský oltář & spojení se strážným andělem, který si můžete vyposlechnout na YouTube, Spotify či Apple Podcasts. Na všech mě najdete, jako Andělské pohlazení. 

Výklad banner

Vůz – Na začátku týdne se můžete těšit na významný úspěch. Budete se radovat ze své práce, kterou jste odvedli a dovedla Vás k Vašemu úspěchu – nebo aspoň do cílové rovinky. Bude totiž ještě zapotřebí, aby jste vyrvali ve svém snažení. No, ale to půjde samo, když budete tak krásně nabití. 🙂

Archanděl Metaron

Mocný archanděl, který Vám pomůže zhmotnit Vaše plány a sny do reality. Musíte si ho k sobě jen zavolat a požádat o pomoc. 

Klikni na obrázek

Páže pentaklů – Uprostřed týdne se k Vám dostane zpráva, dobrá zpráva, která se bude týkat Vaší finanční stránky. Také se objeví nová touha či možnost začít dělat něco náročnějšího a pokročit ve svém životě dál ke spokojenosti. Možná se vrhnete do učení v nové oblasti, která Vás lákala. Nicméně, běžte do toho a zdokonalujte sami sebe k tomu, abyste byli více spokojení a šťastní! 

Pětka holí – Na konci týdne se můžete setkat s lidmi, kteří mají odlišné názory a hodnoty než Vy. To by mohlo vést ke konfliktu, kterému se ale dokážete vyhnout. I když se objeví nepříjemné detaily, i ty Vás posouvají vpřed a zdokonalují Váš posun v životě. Pokuste se podívat na protichůdné cíle ostatních objektivně a pokuste se najít kompromis tak, aby byl spravedlivý ke všem zúčastněným –  a to také k Vám. Ne, že sami sebe odsunete na poslední kolej – Ti, kteří k tomu mají sklony sami ví, že? 😉

Užijte si tento týden spokojeně, radostně a užívejte si každou vteřinu života a jakéhokoliv úspěchu. Jste úžasné bytosti, které mají obrovskou moc a je jen na Vás, jak nebo kam svou energii zamíříte. 

Nechť Vás chrání a provází andělé!

podpis
0 0 vote
Article Rating

You may also like

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments