Výklad karet na týden 15. – 21. 10. 2018

Už nyní Vám můžu říct, že tento týden bude opět nádherný a ponese se v duchu lásky a štěstí. Teď se ale společně podíváme detailněji na celý týden.

Zamilovaní – Na začátku týdne se můžete těšit z dobrého zdravotního stavu. Co se týče vztahů, můžete se těšit ze vztahu s Vámi blízkou osobou, jejíž vztah se bude více a více sbližovat. Bude ideální čas k obnovení vztahu a jeho prohloubení. Poku je něco,co chcete někomu říct, udělejte to. Ovšem pečlivě, ostatně jako vždy, zvažte svá rozhodnutí a nezapomeňte, že vše má své následky. V tomto čase nás bude ochraňovat archanděl Rafael, mocný léčitel nejen fyzického těla, ale také duše. Proto neváhejte se udělejte vše pro to, abyste se uzdravili z bolesti z předchozích vztahů, které Vás drží zpátky.

Ego  – Uprostřed týdne si dávejte pozor na negativní nebo na strachu založených myšlenkách. Mohly by Vás uvést v omyl a vyvolat ve Vás falešný pocit uvíznutí v pasti. Radujte se z maličkostí, uvědomujte si, že vše se děje z jistého důvodu, který dřív nebo později stejně pochopíte. Nebuďte příliš zaměřeni na materiální věci. Nejsou vším. Mnohem důležitost je blízkost milovaných osob a blízkých. Nyní nás bude chránit archanděl Jofiel, který povzbuzuje a pomáhá vidět krásno v sobě samých a na světě.

Slunce – Na konci týdne se můžete těšit na šťastný výsledek své práce a úsilí. Také se ale můžete těšit na příliv nové inspirace a nápadů, které povedou k úspěchu. Mějte v sebe důvěru! Zavolejte si k sobě archanděla Uriela, který pomáhá podnítit nové myšlenky a zesiluje důvěru ve Vaši moudrost i inteligenci.

Tento týden bude krásný plný lásky, štěstí a pokroku vpřed. Užijte si týden a nezapomeňte být každý den za něco vděční.

Nechť Vás chrání a provází andělé.

S Láskou Vaše

You may also like

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na